Yandex
Ev Dekorasyonu

Ucuz Avize Modelleri

15.01.2017
2.479

Avize Nasıl Yapılır? Ucuz Avize Modelleri Hangileri? Salon, Yatak Odası Ve Mutfaklarınıza Aydınlık Veren Kaliteli Ve En Ucuz Avize Modelleri.

Ucuz Avize Modelleri

Avizeler ev dekorasyonun baş kahramanlarıdır. Mobilyaları, aksesuarları ve evin genel görünümü tamamı ile değiştirerek daha şık bir hava verir. Aldığınız modelin dekorunuzla uyumlu ve ahenk içinde olması avizenin markasına bağlı değil tamamen ambiyansla alakalıdır. Kaliteden ödün vermeden ucuz avize modelleri arasında seçim yapabileceğiniz galerimiz ve kendi avize modelinizi nasıl yapacağınıza dair pratik bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Basit gibi görünse de evinize seçtiğiniz ucuz avize modelleri tamamen sizin tarzınızı ve zevkinizi yansıtır. Çok ucuza aldığınız bir avize evinizin aksesuarı ile tam uyuyorsa en pahalı avize modelleri bile alığınız cüzi miktardaki avizenin yerini tutmaz. Eskiden sadece avize satan mağazalarda bulduğumuz ürünler şimdi her yerde hatta binbir çeşit mağazalarında bile bulunuyor. Bu mağazalarda bulabileceğiniz modellerde uzun süreli garanti bulunmasa da aldığınız anda hataları bulunuyorsa iade edebilirsiniz. Bunlardan evinizin mobilyasına, dekoruna, perdesine veya halınıza uygun ucuz avize modelini seçerek evinizde aydınlatmayı muazzam bir şekilde gösterebilirsiniz.

Avize Nasıl Yapılır?

Ucuz avize modelleri derken avizenizi kendinizde yapabilirsiniz. El emeği avize modelleri herkesin hayranlıkla bakıp parayla satın alamayacağı modellerdir.

  1. Kullanacağınız malzemelerde ihtiyacınız olan sadece tutkal, ip ve balon.
  2. Hangi oda için düşünüyorsanız o odadaki duyunun çapını hesaplayın.
  3. Balonunuzu şişirin ve tükenmez kalemle balonu patlatmadan üzerine duyunun çapı kadar alta ve üste yuvarlak çizgi çekin.
  4. Bu çizgilerden biri ampul için bir duyu içindir.
  5. İki daireyi es geçerek ipi balonun etrafına sarın. Sararken oluşturduğunuz model tamamen hayal gücünüze kalmıştır.
  6. Mobilyalarınızla uyumlu renk kullanarak dekorda yakalabilirsiniz.
  7. Sardıktan sonra ince uçlu fırça ile balonun üzerinden tutkalı geçin. Ve kuruyuncaya kadar bir kenarda hiçbir yere değmeden bekletin.
  8. İplerin üzerine sürdüğünüz tutkal kuruduktan sonra balonu patlatın ve içinden zarar vermeden alın.
  9. Önce ampulden sonrada duyunun olduğu alana kadar çıkarıp sabitleyin.
  10. Avize yapmak bu kadar basit ucuz avize modellerinden arıyorsanız bu kadar ucuza avize sahibi olabilirsiniz.
  2020 Lambader Modelleri

Eğer kendiniz avize yapmakla uğraşmak istemiyorsanız sizin için derlediğimiz ucuz avize modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri