Ev Dekorasyonu

2020 Avize Modelleri

07.01.2020
3.747

Evin Tüm Odaları için Modern Ve Lüks 2017 Avize Modelleri. Beğendiğiniz Avize Modelinin Özellikleri, Fiyatı ve Satın Alma Linki Mevcuttur.

2020 Avize Modelleri

2020 Avize Modelleri; Evin can damarı olan avizeleri seçmek son derece önemlidir. Evinizin döşemesi ile uyumlu olması gereken avize seçerken kararsız kaldıysanız aşağıda verdiğimiz modellere göz atmalısınız. Aydınlatma ve şıklık açısından gerekli olan avizeleri seçerken bilmeniz gereken bazı detaylar mevcut, bu detayları sizler için sıraladık ve aşağıda modern tasarıma sahip en güzel 2020 avize modellerini bir galeri haline getirdik. Galeride yer alan avizelerin özelliklerini, fiyatlarını ve satış sitesini resmin altındaki açıklama kısmından bularak beğendiğiniz avizeye kolayca ulaşabilirsiniz.

Avize Modelleri Seçiminde Nelere Dikkat Etmeli?

  1. Avize satın alırken seçtiğiniz avizenin çelik kaplama olmasına özen gösterin. Aksi takdir de paslanabilir ve ömrü kısalarak dış görünüşü tahribata uğrayabilir.
  2. Satın aldığınız avizenin üzerinde bulunan ekstra aksesuarın sabit olup olmadığını kontrol edin. Sabit olmayan ekstra aksesuarlar sıcaklık veya sallantı sonucu zarar görebilir.
  3. Avize satın alındığında çoğumuz faturasını önemsemeyiz. Bu önemli bir ayrıntıdır ve iade ve değişim konusunda gereklidir. Faturada ve garanti belgesinde yazanları dikkate alırsanız daha bilinçli avizelerinizi kullanabilirsiniz.
  4. Avize satın almadan önce hangi odada kullanacağınız önemlidir. Çünkü salon için şık bir avize uygunken diğer odalar için daha sade modellere bakılabilir.
  5. Yüksek miktarlara taşlı avize satın alıyorsanız aldığınız ürünün asfor kristal taş olup olmadığını sorun. Asfor taş kullanılmayan avizeler duvarlarda gökkuşağı görünümü oluşturmaz ve zamanla renk değiştirerek sararma yapar.
  6. Büyük salonlarda örneğin ( 50 m2 ) bir salona 2 tane avize koymanız ortamın loş olmasını sağlar. 50 m2 olan bir salona 6’lı 2 tane avize koyarsanız aydınlık bir ortam yakalarsınız.
  7. Yatak odaları için avize satın alırken ya ayarlanabilir aydınlatma sistemi tercih edilmeli ya da düşük ışıklı ledler kullanılmalıdır. Yatmadan önce okuyacağınız dergi, gazete veya kitap eşinizin uyumasını engellememelidir.
  8. Banyolarda da artık kullanılan avizeler sportif modelli, nemden etkilenmeyen ışıklandırması yüksek seçilmelidir. Lakin banyolar genellikle kapalı ortamlar olduğu için aydınlatma bu alanda önemlidir.
  9. Holler için tercih edilen ilk model sarkıt avize modelleridir. Fakat sarkıt avizeler mekanı daha küçük ve karanlık gösterir. Oysaki tavana monte edilen bir avize tercih edilebilir ve yan aydınlatmalar olarak aplik avizeler kullanılabilir. Evin ilk izlenimi antrelerdir. Bu açıdan son derece şık görünmesinde fayda vardır. Antre avize modelleri konumuzda yer alan modellere bakabilirsiniz.
  Modern Asma Tavan Dekorasyonu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri