Yandex
Ev Dekorasyonu

Modern Antre Avize Çeşitleri

28.11.2016
2.166

Modern Antre Avize Çeşitleri Şık Tasarımlı, Klasik Veya Sportif Olabilir. Evinizin İlk Girişinde Tercih Edebileceğiniz En Güzel Antre Avizeler.

Modern Antre Avize Çeşitleri

Modern antre avizeleri evin ilk izlenimini oluşturan aksesuar ve aydınlatma çeşitleridir. Dekoratif ve aydınlatma amacı ile kullanılan antre avizeler, antrede kullanılan ayakkabılık gibi mobilyalar ve halılarla uyumlu olmalıdır. Misafirin ilk izlenimini oluşturan antrelerin dekoru da diğer odalar kadar önemli hatta bir tık daha fazla özen gösterilmelidir. Antre dekorasyonunuz klasik, sportif veya gösterişli olabilir bu noktada önemli olan en uygun antre avize modelini seçmektir.

Modern Antre Avize Çeşitleri

Antre avizeleri son yıllarda hep sarkıt modeller ile karşımıza çıkıyor. Tabiî ki antreler için bizimde galerimizde yer alan sarkıt modeller var, fakat antrenizin tavan uzunluğu çok fazla değilse yani basık bir antreye sahipseniz sarkıt bir avize kötü bir görünüm oluşturacaktır. Bunun yerine tavana monteli modern antre avizeleri tercih etmek daha şık duracaktır. Antre avizelerin fiyatı diğer odalardaki avizelere oranla daha uygundur.

Antre Avize Seçimi

  1. Gösterişli antre tasarımınız varsa taşlı veya simli avizeler seçebilir, sportif antreye sahipseniz geometrik avizeler uygundur. Bu ayrıntılara dikkat ederek antre avize tercihini yapmanız evinize ilk giriş anında misafirleriniz üzerinde iyi bir intiba bırakır.
  2. Geniş antreler için küçük bir avize seçmek tamamen yanlış bir karardır. Büyük antrelerde geniş balon gibi duran avize modelleri, bol sarkıtlı taşlı avizeler kullanılabilir. Geniş antrelerde 2 avize de kullanabilirsiniz. Eğer bunun için yer mekan yoksa elektrikçi çağırarak yeni bir ışıklandırma alanı oluşturarak daha şık bir antreye kavuşabilirsiniz. Sadece misafirleriniz için değil gelen postacı, satıcıya açtığınız kapınız antreyi sergileyeceğinden antre avizelerine itina ile seçmelisiniz.
  3. Küçük Antreler için ise durum daha farklıdır. Küçük antrelerde tek bir avize yeterken, bunun küçük olması da sorun teşkil etmez.

Muazzam bir görünüme sahip olmak için modern antre avize çeşitlerine bakıyorsanız; galerimizde yer alan büyük ve küçük ev girişleri için seçmiş olduğumuz onlarca antre avize çeşidini inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

  Modern Asma Tavan Dekorasyonu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri