Yandex
Ev Dekorasyonu

Tv Sehpası Modelleri

24.02.2017
3.659

Bellona, İstikbal, Enzahome, Doğtaş Mobilya Tv Sehpası Modelleri Estetik, Şık Ve Kalitelidir. Evinizde Kullanabileceğiniz En Güzel Tv Sehpası Modelleri.

Tv Sehpası Modelleri

Televizyon odası yada oturma odası yeterince geniş değilse tv ünitesi yerine tv sehpası modelleri tercih etmeniz gerekebilir. Peki tv sehpası alırken nelere dikkat etmeniz gerekir? Hangi markaların tv sehpaları var? Kaliteli ve estetik bir televizyon sehpasına sahip olmak için nelere dikkat etmek gerekir? İşte aklınızdaki tüm bu soruları cevaplayacak konumuz ve örnek resimlerimiz. Sizler için seçtiğimiz Weltew, Alfemo, İstikbal, Enzahome, Bellona, Evgör, Kelebek ve İpek mobilya gibi onlarca mobilya markasının en güzel tv sehpası modelleri ve fiyatları.

Tv Sehpası Alabileceğiniz Markalar

Bellona mobilya tv sehpaları tam 14 farklı model ve çeşide sahip. Vienza, Liona, Violet, Sementa, Volare, Pamira, Selina, Venturo, Dekora, Lisbon, Valdes, Linda, Romeo ve Belissa plazma tv sehpası ismi ile karşımıza çıkan modeller 500tl ile 1.000tl arası fiyat sklasına sahip. Konu sonunda Bellona plazma televizyon sehpalarından beğendiğiniz modele bakarak fiyat ve isim bilgisi alabilirsiniz.

İstikbal şıklığın ayrıntıda gizli olduğu sloganıyla sizlerin beğenisine 13 farklı tarzda tv sehpası modelini sunuyor. Sıradan olmayan kişiye özel modern, klasik veya spot görünen modeller. Zor beğenen kişilerin dahi aradığını İstikbal mobilyada bulabileceği tv sehpaları 367tl‘den başlayan fiyatlarla. Perla, Gold, Rustik, Siena, Lima, Karat, Perla, Romance, Side, Pera ve Orleon konseptlerine sahip bunları da galerimiz içerisinde bulabilirsiniz.

Alfemo mobilya tv sehparını tv üniteleri ile bir kreasyonda topluyor. Aradığınız tarzı bulabileceğiniz tam 23 farklı kreasyon ürünü tv sehpası modelinin yer aldığı Alfemoda salon takımlarınızı değiştirmeyi düşünürseniz set halinde alıp kampanya fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda tv sehpası ile kombine edebileceğiniz salon takımları odanızda hoş bir etki bırakacak.

Evgör mobilya tv sehpalarında oval biçimli, farklı açıları bulunan, kutu biçimli yada düz modeller yer almakta. Modern atmosferi yansıtacak tasarımlardan, ahşap tasarımlara, avangart modellerden, spor ve sofistike modellere kadar 10 farklı tv sehpasını sizlerin beğenisine sunuyor. Tv sehpası fiyatları 740tl den, 1720tl’e kadar çıkabilmekte genellikle 1.000tl aldı televizyon sehpaları bütçenizi de zorlamayacak. Modüler parçalardan oluşan, kolay sökülüp takılabilen hareketli üniteler kullanım kolaylığı ve estetik görünüm sağlıyor.

Enzahome mobilya tv sehpası ürünlerini tv üniteleri içerisinden seçmenize olanak sağlıyor. Genellikle 2 veya daha fazla parçadan oluşan ünitelerin istenirse sadece sehpa kısımlarına sahip olunabiliyor. 18 farklı tarza hitap eden estetik ve modern tv ünitesi çeşitlerinden bazılarını galerimizde inceleyebileceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri