Yandex
Ev Dekorasyonu

Taç Salon Perdesi Modelleri

04.12.2016
6.308

Taç Salon Perdesi Modelleri: Stor, Tül, Fon, Zebra, Pano, Blask-out Ve Kendini Temizleyen perde. Salon Perdesi için Taç’ın En İyi Ürünlerini İnceledik.

Taç Salon Perdesi Modelleri

Taç salon perde modellerinde, 2017 yılın da yine göz dolduruyor. Taç bu sezonda farklı ve birbirinden güzel desenli salon perdeleri ile karşımıza çıkıyor. Ülkemizde de oldukça rağbet gören ve kaliteli markalar arasında üst sıralarda olan taç perde; fon, jaluzi, stor, tül ve Japon perde modellerinde zarif ve estetik tasarımlara sahip. Taç salon perde modellerinde ister klasik, ister sportif isterseniz de şık tercihler yapabiliyorsunuz. Her zevke ve bütçeye hitap eden taç salon perde modelleri kalitesi ile de yıllarca verdiğiniz paranın değerini karşılıyor.

Taç Salon Perdesinde Renk Seçimi

Salonunuz için perde seçimi yapmadan önce bilmeniz gereken bazı etkenler vardır. Öncelikle salonunuz karanlık mı, çok mu aydınlık, küçük veya büyük mü? Bunların hepsi perde seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken ayrıntılardır.

  1. Salon perdesi alırken salonunuz eğer alçak tavana sahipse sade ve düz modelleri tercih etmelisiniz.  Bu sayede salonun yüksekliği daha ferah ve aydınlık görünecektir.
  2. Salonunuzdaki pencereler küçük ise taç salon perdesi, seçerken duvar rengi ile aynı ve duvarın tamamını kaplayan perdeler seçmelisiniz. Pencereleriniz büyükse bu seferde fon ve tül perdeyi aynı anda tercih edebilirsiniz.
  3. Mobilyalar ile ahenk içinde olan desen ve renklere ağırlık verin. Ahenk derken yanlış anlaşılmasın perdelerinizi ön plana çıkarmak için zıt tamamlayıcı renklerle de kombine edebilirsiniz.
  4. Salonu bir bütün göstermek içinse mobilyalarla aynı veya tamamlayıcı renkleri seçmeniz gerekir.
  5. Her mobilya dekoruna uygun perdeler olsun ve yıllar geçsin taç salon perdenin modası geçmesin diyorsanız beyaz, toprak rengi, bej, kahve tonları ve gri renklerde perde modellerine yönelebilirsiniz.
  6. Mobilyalarınız sade ve düz renklerde ise seçeceğiniz perdeler asimetrik desenli ya da çiçekli modellerden oluşabilir.

Taç perde modelleri; Stor, tül, fon, zebra, pano, blask-out ve kendini temizleyebilen perdedir.

  Beyaz Koltuk Takımı İçin Perde Seçimi

Taç Kendini Temizleyen Perde Tasarımı

Taç’ın stor perdeler için geliştirdiği kendini temizleyebilme özelliği sayesinde stor perdelerinizin temizliğini unutun çünkü perde, her gün kendini temizliyor. Taç Inova markası teknolojik imkanlardan en iyi şekilde yararlandı ve geliştirdiği apresi toz ve kirin perde üzerinde tutunmasını engelliyor. Kendini sadece ışıkla temizleyebilen perde titiz kadınların güneş gören oda ve mutfaklarında tercihi.

Avantajları: Yaz aylarında açık pencereler yüzünden eve giren toz çok fazladır ve camın hemen arkasında yer alan perdeler en çok kirlenen ürünlerdir. Kışında is yüzünden perdelerimiz çok fazla kirlenir, mutfakta yemek buharı, özellikle yağlı yemekler perdelerimizi mahveder. Kendinizi temizleyen stor tüm bu dertlerinize son veriyor ve sizin bir şey yapmanıza gerek kalmadan perde kendini temizliyor. Özel perde diktirmek isterseniz Salon perdesi modelleri konumuza bakabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri