Yandex
Ev Dekorasyonu

Küçük Amerikan Mutfak Dekorasyonları

24.11.2016
6.411

Küçük Amerikan Mutfak Dekorasyonları Dar Alanlı Salon Mutfak Bileşkesini Daha Ferah ve Kullanışlı Hale Getirir. Küçük Mutfak Dekorasyonunda Bilinmesi Gerekenler.

Küçük Amerikan Mutfak Dekorasyonları

Küçük, salon ve mutfak bileşkesini dolduracak en güzel küçük amerikan mutfak dekorasyonlarını sizler için seçtik. aileniz ve sizin için dayanıklı malzemelerden yapılmış uzun yıllar zarar görmeyecek ve küçük mutfağınızın daha ferah görünmesini sağlayacak örnekleri galerimize ekledik. Evinizdeki en önemli mekanlardan biri olan mutfaklar güne enerjik başlamak için önemlidir. Küçük mutfak alanları doğru şekilde dekore edilmediğinde  mutfak dolabı ve beyaz eşyaların yerleşimi büyük sorunlar çıkarabilir.

Küçük Alanlara Amerikan Mutfak Yapacaklar 

  1. Amerikan mutfak dekorasyonlarında tasarım depolama ile başlar. Kavanozlar, tabaklar ve tencereler için ne kadar geniş alanlarınız varsa o kadar rahatlık başlar. Günlük kullanım için pratikliği ön planda tutan amerikan mutfak dekorasyonları parlak, sıcak ve samimi renkler ile dekore edilebilir.
  2. Mutfak tasarımında diğer önemli bir ayrıntıda rahat erişilebilme olmalıdır. Rafların dikey ve uzun olması bir ürünü üstteki dolaptan almak için zorluk çıkartır. Bu açıdan yüksek tavanlı mutfağınız bulunuyorsa küçük Amerikan mutfak dekorasyonunda dolap kapaklarını enine doğru yaptırmalısınız. Sık kullandığınız ürünleri alt raflara nadir kullanılanları üst raflara yerleştirmek mantıklı düzenlemedir.
  3. Mutfak renginin küçük alanlı mutfakları ferahlatacak tonlarda seçilmesi önemlidir. Bu açıdan açık renkler ile kombinasyon yapmak, mutfağınıza her zaman iç açıcı ve geniş bir görünüm kazandırır. Amerikan mutfaklarda en çok kullanılan renklerden biri ahşaptır. Pencereden içeriye yayılan ışık huzmesi ahşap renkle birleştiğinde mekana kesinlikle huzur verir.
  4. Güne kahvaltı ile başladığımızı düşünürsek Amerikan mutfak dekorasyonlarının daha güzel dizayn edilmesini gerektirir. Mutfak sadece yemek pişirme alanı değil tüm evin yemeklerde toplanma alanıdır. Tüm ailenin bir arada yemek yediği bu alanlarda mutlu sofraların sırrı huzurlu mekanlardan geçer. Amerikan mutfağınızda kullanacağınız aksesuarlarında bu durumla alakası çoktur. Kalabalık objeler dağınık bir hava katacağından mutfağınızda şık dekoratif ürünleri bulundurabilir saksı çiçekleri alabilir veya şişman aşçı biblolarından kullanabilirsiniz. Bu dekorasyonlar mutfağa sıcak bir hava katarak samimi ortamın kurulmasında zemin hazırlar.
  5. Küçük Amerikan mutfak dekorasyonlarında gördüğümüz bir başka ayrıntıda ada tezgahlardır. Ada tezgahları depolama alanı sunar ve yayıntıyı azaltır. Raf alanı bol olan ada tezgahlarına uzun sandalyeler ve tepesine aydınlatma döşeterek modern bir görünüm yakalanır. Küçük alanlı mutfaklarda amaç sade ve olabildiğince fonksiyonel olmasını sağlamaktır.
  Çimstone Mutfak Tezgâh Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri