Yandex
Ev Dekorasyonu

Genç Kız Odası Modelleri

27.12.2016
2.954

Kızınızın Odasını En İyi Şekle Getirebileceğiniz, Genç Kız Odası Modelleri. Gençlerin Yatak, Oyun Ve Çalışma Alanı Olarak Kullandıkları Odaları Nasıl Olmalı?

Genç Kız Odası Modelleri

Çocuklarınızın dünyası olan yaşam alanlarının onların zevkine uygun şekilde düzenlenmesi gerekir. Genç kız odası modelleri içerisinde en önemli vurguyu renkler oluşturur. Renk seçiminin yanı sıra; mobilyaların tarzı, duvar, zemin ve tavan dekorasyonu ile bütünlük sağlanan genç kız odalarında bilmeniz gereken detayları sizler için yazdık. Konumuzun sonunda yer alan genç odası tasarımları size ilham verebilir.

Genç Kız Odası Tasarımında Dikkat Edilecek Detaylar

Çocuğunuzun odasını düzenlediğinizi asla unutmayın. Her şeyden önce bu odanın kızınızın ihtiyaçlarına ve zevkine özel düzenlenmesi gerekir.

  1. Kıç çocuğunun sevdiği renk ve dizaynlardan oluşan bir liste çıkarmanız gerekiyor.
  2. Listenin oluşturulabilmesi için gerekli olan bütçe ve sizin ayırabileceğiniz bütçenin dengeli olması ayrıca önemli.
  3. Kızınız sürekli büyüyor olmasına rağmen odasını her yıl değiştiremezsiniz bu yüzden en az 5 yıl idare edeceği kadar kaliteli malzemeler kullanmalı ve geleceğe yönelik tasarımlara yönelmelisiniz.
  4. Oda düzeni içerisinde yatak alanı, çalışma alanı ve hobilerini icra edebileceği bir alan oluşturmanız son derece önemli.
  5. Dağınıklığı önlemek adına içerisinde baza bulunan yataklar, katlanabilen dolaba monte yataklar, fonksiyonel özellikli üst raflar ve yatak altı raflar işinizi kolaylaştıracaktır.
  6. Modern avizeler, tavanda kullanılan LED aydınlatmalar veya ayaklı abajurlar geniş alan aydınlatması için idealdir. Buna ek olarak kitap okumasına kolaylaştıracak yatak başı abajur ve minik duvar aydınlatmaları kullanabilirsiniz.

Genç kızınızın odasına renk katacak oda dekorasyon fikirlerine bakabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri