Yandex
Ev Dekorasyonu

Albimo Köşe Takımı Modelleri

22.11.2016
1.773

En yeni albimo köşe takımı modelleri ile salonunuza canlılık katın. Albimo köşe takımları kahverengi, beyaz, mavi pembe ve kemik renklerinden oluşuyor.

Albimo Köşe Takımı Modelleri

En yeni Albimo köşe takımı modelleri ile sizleri buluşturuyoruz. Ağırlıklı olarak pastel tonları tercih edilen en yeni, modern ve konforun ön planda tutulduğu albimo köşe takımlarını aldığınıza hiç pişman olmayacaksınız. Albimo köşe takımları kahverengi, beyaz, mavi pembe ve kemik renklerinden oluşuyor. Aldığınız köşe takımı sade renkte ise albimo mağazalarından takıma uygun kumaşta berjer veya puf alarak mekanı doldurabilirsiniz. Özellikle takımlarında zıt yastık renklerine önem veren Albimo markası renk ve desen skalası ile istediğiniz ürünü istediğiniz renkte yapabilme imkanı sunuyor.

Köşe Koltuk Takımı Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  1. Seçeceğiniz köşe koltuk takımı salon dekorasyonuna uygun olmalı. Örneğin evinizde kullandığınız eşyaların klasik ise, avangard bir seçim yapabilir, sportif ise farklı renklerde sportif köşe koltuklarına bakabilirsiniz.
  2. Renk tercihlerinde Albimo markanın ürettiği koltuk takımları huzur verici. Pastel tonları İngiliz tarzını yansıtan renkler olarak bilinse de ülkemizde de en sık tercih edilenlerden. Açık renk pastel tonlar mekanı daha ferah gösterirken geniş mekanlar için seçeceğiniz köşe koltukları koyu renklerde olabilir.
  3. Kullanım rahatlığı ve konforlu olması önemli bir husustur. Köşe koltuklarında saklama alanları bulunması yayıntının ortadan kalkmasını sağlarken ortada görünmesini istemediğiniz eşyaları bu alanlara depolayabilirsiniz.
  4. Geniş mekanlarda köşe koltuk takımları mekanı çok boş gösterebilir. Bu açıdan köşe koltuğu tek başına olmamalıdır. Köşe koltuklarına ekstra puflar veya berjerler alarak kullanabilirsiniz. Mutlaka ortada bir sehpa ve yanlarda aydınlatma ürünleri bulunmalıdır.
  5. Köşe koltuklarının birleşim yerleri ve döşemesi, kumaşların mobilyaya tam oturup oturmadığı ve yapıştırıcıların ben buradayım dememesi köşe koltuğu alırken dikkat etmeniz gereken ayrıntılardır.
  6. Seçilen koltuğun yapısı küçüklüğü veya büyüklüğü ailenizin genişliğine bağlı olarak seçilmelidir. Örneğin küçük köşe koltuk takımları 4 kişilik bir aile için uygun bir seçim değildir. Bunun için daha büyük modellere bakılması gerekir.
  Cardin Mobilya Oturma Grubu

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri