Yandex
Ev Dekorasyonu

Yuvarlak Masa Modelleri ve Fiyatları

17.10.2020
15
Yuvarlak Masa Modelleri ve Fiyatları

Yuvarlak masa modelleri ve fiyatları, bu model masa sevenler ve buna uygun alana sahip olanlar için farklı seçeneklerde sunuluyor. Ailenizin birlikte vakit geçirdiği, sohbetler edip yemekler yediği en güzel yerlerden biri de bu yemek masalarıdır. Bu noktada evlerin odaları genel olarak kare biçiminde tasarlanıp yapıldığından dolayı en sık tercih edilen model de bu yuvarlak yemek masalarıdır. Pek çok farklı modeli olan yuvarlak masaların, dekorasyon açısından da modern ve şık bir görüntü verdiği söylenebilir.

Masa tercihiniz eğer yuvarlak ise o zaman yuvarlak masa modelleri ve fiyatları üzerine oluşturduğumuz bu yazı, az çok fikir sahibi olmanıza yardımcı olacaktır. Yuvarlak masalar içerisinde cam masa modellerinden ahşap masa tasarımlarına veya farklı malzemelerden üretilmiş modellerine kadar pek çok türden bahsedebilmek mümkün. Dolayısıyla üretildiği malzemesinden tasarım özelliklerine kadar pek çok etken var, bu masaların fiyatlarını etkileyen…

Yuvarlak Masa Renkleri

Yuvarlak masa renkleri konusunda da dekorasyon açısından birkaç tüyo vermek gerekiyor. Bu masa modellerinin tasarımları ve malzemeleri önemli olduğu kadar renkleri de dekor stiliniz açısından önemli… Bu noktada tercih etmenizi önereceğimiz yuvarlak model masa renkleri ise siyah, krem, beyaz ve kahve tonu renklerdir. Bu renklerde ve alt tonlarında yuvarlak masalar tercih edebilir ya da eskitme diye adlandırılan boyama tekniğine sahip modellerden seçebilirsiniz. Ayrıca bu masaların gizli bazı bölmeleri de olabilmektedir. Bu özellikleri, kullanım bakımından da yarar sağlar.

Küçük bir dipnot düşecek olursak; yuvarlak masa modellerinin rengi ve tasarımı ne olursa olsun, bu tip masaları daha çok geniş odalarda kullanmanızı tavsiye ederiz. Dikdörtgen olan masalara nazaran daha fazla kişiyi etrafında toplamanızı sağlar. Ancak buna karşın daha fazla yer kaplayacağı da hesaba katmanız gereken bir detaydır.

  Oyuncu Koltuğu Önerileri

Yuvarlak Masa Modelleri ve Fiyatları Nelerdir?

Yuvarlak masa modelleri ve fiyatları nelerdir? Yuvarlak masaların farklı malzemelerden, farklı tasarımlarda ve farklı renklerde olan modelleri olduğunu dile getirmiştik. Elbette her bir etken, fiyatta da değişiklikler olmasına neden olmaktadır. Ancak en basit ve katlanır-açılır yuvarlak masa modelini ele alacak olursak; bu modellerin farklı firmalarda 100 ila 300 TL arasında fiyat etiketlerine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Elbette masa ebatı ve özellikleri arttıkça fiyat artıyor; daha geniş çaplı olan yuvarlak masa modellerinde rakamlar 250-300 TL tutarlarından 500-600 TL tutarlarına kadar değişebiliyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri