Ev Dekorasyonu

Yüksek Tavan Salon Aksesuar Modelleri

24.07.2020
22
Yüksek Tavan Salon Aksesuar Modelleri

Günümüzde yüksek tavanlı ev sayısı azalmaktadır. Şimdilerde yeni evlerin tavanları genelde hep standart ve eskiye nazaran daha alçak. Birçok kişi yüksek tavanlı evleri dekorasyon açısından daha zor görmektedir. Oysaki tam tersi yüksek tavanlara çok daha güzel dekorlar yapabiliriz. Bu tavanlara özel olarak yüksek tavan salon aksesuar modelleri çokça bulunmaktadır.Farklı aksesuarlar ile bambşak bir hava yaratmak sizin elinizde. Örneğin, çok modern aydınlatmalar ile evinize bambaşka bir hava katabilirsiniz.Tamamen sizin tarzınıza kalmıştır. Birçok şekilde bu yüksek tavanları değerlendirme fırsatına sahipsiniz. Bu tarz tavanlar daha ferah bir görünüm oluşacaktır. Geniş ve yüksek duvarlara dilediğiniz tasarımı yapmakta özgürsünüz.

Yüksek Tavan  Salon Aksesuar Tercihleri Nelerdir?

Yüksek tavan salon aksesuar modelleri günümüzde her gün daha da gelişmektedir. Sizler bu tavanlar için dilediğiniz tarzda ürünü tercih edebilirsiniz. Bunlar;
– Uzun aydınlatmalar: Yüksek tavanlı evler için çok modern bir görüntü oluşturan bu tarz aydınlatmalar şu an günümüzde de birçok yerde çokça kullanılmaktadır.
– Duvar dekorasyonları: Duvar dekorasyonları ortama farklı bir hava katacaktır. Modern bir görünüm oluşacaktır.
– Tavanlar için çeşitli aydınlatmalar: Tavanlar için spot ışıklar tercih edebilirsiniz. Bu ortama farklı bir hava katabilir ve güzel görünümler ortaya çıkabilir.
– Perde seçimi:  Yüksek tavanlar için perde seçimi de son derece önemlidir.Perde seçimi yaparken pencere bitimi ile perdenin boyutunu kısaltmak hiç hoş gözükmez. Bu sebeple tavandan yere kadar perde yaptırmanızı öneririz.

Yüksek Tavanlı Evler İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yüksek tavan salon aksesuar için doğru seçimler yapmalısınız. Yüksek tavanlı evlerin çok fazla ışık alması gibi bir avantaj var. Bu sebeple mobilya ve renk seçimini iyi yapmalısınız. Duvar renklerinize zıt olarak oturma grubu seçerek bunu tamamlayabilirsiniz. Birkaç ipucu vermek gerekirse de bunlar;
– Kapılar: Yüksek tavanlı evler için vintage ve farklı modellerde kapılar tercih edebilirsiniz.
– Çerçeveler: Farklı tarz çerçevelerle bu yüksek tavanları mükemmel bir görünüm haline getirebilirsiniz.
bunlardekorasyon için büyük ipuçları sizler de birkaç noktaya dikkat ederek çok farklı görünümler elde edebilirsiniz.

  Dekoratif Ayna Modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri