Ev Dekorasyonu

Youtuber Oda Dekorasyonu

19.12.2018
657
Youtuber Oda Dekorasyonu

Youtube üzerinden video yayınlamaya başladıysanız ve oda dekorasyonu yapmak istiyorsanız bazı ipuçlarına ihtiyacınız var. Youtuberlar odalarında genellikle kendi yapımı ürünleri sergilemeyi severler. Videolardan birinde oda turu yapmayı planlıyorsanız kendi tarzınızı ve stilinizi yansıtan bir dekorasyon tercih etmelisiniz. Youtuber oda dekorasyonu için biraz daha havalı ve güzel görünümlü oda dekorasyonu yapabilirsiniz. Odanızda sevdiğiniz insanlarla birlikte geçirdiğiniz anılarınızı çıktısını alarak tercih edebilirsiniz. Ayrıca odanızda Youtube logosu tabelası yapabilir ya da satın alabilirsiniz.

Youtuber Oda Dekorasyon Fikirleri

Odanızı dekore ederken kendin yap videolarından etkilenebilirsiniz. Sevdiğiniz renkleri ağırlıklı olarak kullanmanızın yanı sıra açık renkli duvar tercih edebilirsiniz. Açık gri ya da beyaz tonlarını tercih ederek odaya karakteristik bir hava katabilirsiniz. Ayrıca bu renkler ışığı iyi yansıttığı için video çekerken de size yardımcı olacaktır. Youtuber oda dekorasyonu için olmazsa olmaz öneri sevdiğiniz anların fotoğraflarını çıkartıp duvarınıza ip gererek asabilirsiniz. Asmak için satılan küçük ve renkli mandallardan tercih edebilirsiniz.

Youtube dekorasyonu yaparken genellikle beyaz ve siyahın hakim olduğu duvar kağıtlarını ve duvar dekorasyonlarını kullanabilirsiniz.Asimetrik duvar dekorasyonları çok daha havalı bir odaya sahip olmanıza yardımcı olur. Odanızı dilediğiniz canlı renklerde dekore ederek çok daha canlı ve güzel görünen bir odaya kavuşabilirsiniz. Odanızda kahverengi mobilyalar tercih ederek çok daha şık bir oda dekorasyonu yapabilirsiniz. Yalnız yaşıyorsanız tüm evinizin dekorasyonunu tek bir parça şeklinde yapabilirsiniz.Evin tamamında beyaz tema tercih ederek çok daha büyük ve şık görünen bir eve kavuşabilirsiniz.

Youtuber Oda Dekorasyonu 2019

Youtube’daki popülaritenizi korumak için havalı bir dekorasyon yapabilirsiniz. Eviniz biraz genişse bej duvar rengini tüm evde uygulayarak bütün bir görünüm sağlayabilirsiniz. Mobilyalarınızda koyu kahverengi tercih ederek çok hoş bir kontrast yakalayabilirsiniz. Youtuber oda dekorasyonu için ahşap mobilyalar tercih edebilirsiniz. Salonunuzda çekim yapıyorsanız biraz daha büyük dekorlar tercih edebilirsiniz. Duvarlarda resim tabloları tercih ederek çok daha hoş görünen bir salon yapabilirsiniz. Resme ilginiz varsa kendi yaptığınız tabloları da duvara asarak çok şık bir hava oluşturabilirsiniz.

  Origami Mobilya Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri