Ev Dekorasyonu

Yemek Odası Perdeleri

02.02.2017
1.919

Yemek odası perdeleri mobilyalarınıza, bütünde kullanılan renklere ve aksesuarlara göre tercih edilmelidir. Yemek odası perdeleri nasıl seçilir? Sitemizde.

Yemek Odası Perdeleri

Yemek odası perdeleri dekoru süslemek için kullandığımız aksesuarlardan biridir. Hazır olarak alınarak kullanılabilen yemek odası perdeleri özel olarak da diktirilebilir. Yemek odası perdeleri kumaş, desen ve renklerine dikkat edilerek tercih edilmelidir. Son yıllarda rövanşta olan stor perdeler yemek odalarında sık gördüğümüz perde modelleridir, parlak fonda kalın bir perde ile ya da tek başına nezih bir etki sunan perdeler yemek odanızın ihtişamını arttırarak daha harika görünmesini destekler.

Yemek Odası Perdeleri Nasıl Olmalı

  1. Yemek odalarına perde seçerken hem tül hem de fon perde birlikte kullanılabilir veya evin gün ışığına göre ikisi de tek başına kullanılarak dekorda muazzam etki sağlanabilir.
  2. Büyük bir yemek odası dekorasyonuna sahipseniz tercih edeceğiniz perde modelleri tavandan yere kadar uzanan tek renk perdelerdir. Yemek odalarında bulunan büyük etkiyi azaltırken tam boy perdeler mekana sıcaklıkta katarak daha ferahlatıcı görünüm sağlar.
  3. Yemek odası perdelerinde desenli motifler kullanmak istiyorsanız tercih edeceğiniz mobilyalar düz ve sade renklerde olmalıdır. İki modelinde desenli olması birbirini bastırırken görselliğini de önler.
  4. Avangard tercih edilmiş yemek odasında seçeceğiniz perde modeli yine aynı etkilerde fakat daha sade olabilir. Tek renk ama gösterişli, parlak ama desensiz yani hem sade hem de albenili perde modellerinden seçilmelidir.
  5. Sade ve sportif tercih edilen yemek odası dekorasyonunda kullanılacak perde modelleri yine sportif etkilerde zarif modeller olabilir. Keten tercih edilmiş katlamalı perde modelleri de sade ve spor yemek odası dekorasyonlarında estetik bir etki bırakır.
  6. Perde modelleri sadece görsel açıdan değil evin mahremiyetini örtmek ve gün ışığını engellemek içinde kimi zaman önemlidir. Seçtiğiniz perde modelleri istediğinizde gün ışığını rahat içeri alırken gerektiğinde de önlemelidir.
  7. Galerimizde sizin için seçtiğimiz yemek odası perde modellerini mobilyalarınıza, aksesuarlara, yer ve duvar zeminine göre seçiniz. En güzel yemek odası perdeleri hiçbir yerde göremeyeceğiniz modellerde sizlerle.
  Tül Perde Modelleri 2020

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri