Ev Dekorasyonu

Yataş Yatak Modelleri 2020

20.03.2020
1.080
Yataş Yatak Modelleri 2020

Yatak odanızda değişiklik yapmak istiyorsanız yatağınızdan başlayabilirsiniz. Yataş yatak modelleri 2020 sezonunda çok daha rahat ve kaliteli ürünler içeriyor. İyi bir uyku günü daha enerjik ve canlı geçirmemize yardımcı olur. Gün içerisinde yaşadığımız stresi evde atmak için kaliteli bir yatak modeli tercih etmeliyiz. Ortopedik yataklar omurilik sisteminin daha sağlıklı olmasına yardımcı olur. Ayrıca ortopedik yataklar gün içerisinde yaşadığınız stresi azaltmak için de idealdir. Yatak tercih ederken vücudunuza uygun modelleri tercih etmelisiniz.

2020 Yataş Yatak Modelleri

Yataş Dream Box yatak modeli vücudun baş, omuz ve omurga bölümlerine az baskı uygular. Bu sayede gece çok daha kaliteli bir uyku çekebilirsiniz. Dream Box çıkarılabilir kılıfa sahip olduğu için kirlendiği anlarda kolayca yıkanabilir. Yataş yatak modelleri 2020 sezonunda çok tercih edilen Dream Box modeli 1.500 TL’ye Yataş mağazalarından satın alabilirsiniz. Ionic Energy yatak modeli sadece Yataş mağazalarında bulunuyor. Daha kaliteli bir uyku için yardımcı olan Ionic Energy yatak modelini tercih edebilirsiniz.

Ionic Energy yatak modelinin içerisinde bulunan saf yün ile çok sıcak geceler geçirebilirsiniz. Özellikle kış aylarında evinizin soğuk olmasından şikayetçiyseniz bu yatak modelini deneyebilirsiniz. Yatak gece boyunca nefes alışverişlerinizi ve vücut sıcaklığınızı dengeler. Cool Action yatak modeli gece boyunca kişiye özel konfor sağlıyor. Çift kişilik yatak olan Cool Action modeli eşlerin dönüş hareketlerini birbirinden etkilenmesini engelliyor. Bu sayede çok daha konforlu bir uyku çekebilirsiniz. Konforlu bir uyku sağlayan yatağı, mevsim geçişlerinde çevirmenize gerek kalmaz.

Konforlu Yataş Yatak Modelleri 2020

Yataş yatak modelleri 2020 senesinde en çok tercih modellerden birisi de Smart Track. Smart Track içerisinde bulunan ince telli yaylar sayesinde, vücudu çok daha iyi kavrıyor. Ayrıca yatak hava sirkülasyonunu sağladığı için çok daha rahat bir uyku çekebilirsiniz. Ayrıca yaz günlerinde terlediğinizde, fazla nem yatak yüzeyinden atıldığı için serin bir uyku ortamı oluşturur. Ödüllü bir yatak modeli olan Smart Track modelini, Yataş mağazalarından 5.500 TL’ye satın alabilirsiniz.

  Ahşap Paletlerden Yatak Yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri