Ev Dekorasyonu

Yatak Odası Takımları

13.01.2017
1.528

Yatak Odası Takımları: Alfemo Mobilya, Vivense, Enza Home, Berke Mobilya, İstikbal Markalarının En Yeni Ve Kullanışlı Yatak Odası Takımı Örnekleri.

Yatak Odası Takımları

Yatak odalarımız dinlenme ve yenilenme alanlarımızdır. Bu nedenle iyi bir yatak odası takımı seçimi konforlu bir yaşam için kritik öneme sahiptir. Odamıza ilk girdiğimizde modern ve içimizi ısıtan bir atmosferi sağlamalıyız. İlk olarak güzel bir başlığa sahip bir yatak takımı, sağ ve sol tarafında mobilyamızla uyumlu komodinler, hemen karşıda ise güzel bir makyaj masası konumlandırılır. Elbise dolapları ise çok büyük ve fazlaca yer kaplayan mobilyalardır.

Odayı boğucu bir hale getirmemek için bu büyük dolaplarımızı en az ışık alan yere sabitlememiz daha doğru bir karar olacaktır. Böylece hem karanlık kısımları daha verimli kullanmış olacak, hem de daha şık bir görüntü elde edebileceğiz. Yatak odasında diğer ihtiyaç duyacağımız mobilyalar arasında, şifonyer, puf hatta bir dinlenme koltuğu odanızı daha zengin bir hale getirebilir.

Geniş veya dar yatak odalarında yatak odası takımı seçimi yine önemlilik arz eden durumlardan birisidir. Sahip olduğunuz alanda olduğundan daha dar gösteren seçimlerden uzak durmalısınız. Bu algının en büyük etkenleri renk, desen ve yatak odası seçimleri ile alakalı olabiliyor. Mesela dar bir yatak odanız varsa gardırop kapaklarımızı boydan boya ayna olacak şekilde seçiyoruz. Işıklandırmalar, yine diğer önemli bir etkendir. Genel ışıklandırmamızı odamızı aydınlatacak kadar güçlü bir şekilde dizayn ettirmeliyiz. Ve son olarak artık dar alanlarda bir klişe olan açık renkli duvarlar kullanmak odamızı daha geniş gösterecek etkenlerden birisidir.

Alfemo Mobilya, Vivense, Enza Home, Berke Mobilya, İstikbal gibi markaların en yeni modellerini mutlaka incelemelisiniz. 2017 Yılının faru koltuk takımlarını ziler için aşağıdaki galerimizde derledik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri