Yandex
Ev Dekorasyonu

 Vintage Salon Dekorasyonu

21.04.2019
676
 Vintage Salon Dekorasyonu

Vintage modası son dönemde her alanda karşımıza çıkıyor. Evinizde bu dekorasyonu tercih ederek çok daha şık görünen bir salona sahip olabilirsiniz. Vintage salon dekorasyonu evinizde çok tercih edebilirsiniz. Biraz daha enerjik bir eve sahip olmak için renkli vintage dekorasyonları tercih edebilirsiniz. Özellikle koyu renklerin hakim olduğu vintage ev dekorasyonunu tercih ederek evinizi daha şık dekore edebilirsiniz. Vintage ev dekorasyonunda genellikle doğal ahşap malzemeler çok tercih ediliyor. Evinize eşya ararken antikacılarda satılan eşyaları tercih edebilirsiniz.

2019 Vintage Dekorasyon Önerileri

Duvar rengini koyu yeşil ya da kahverengi olarak boyayabilirsiniz. Eski dönemlerin tasarımına sahip halıları ve kilimleri tercih edebilirsiniz. Vintage salon dekorasyonu biraz daha renkli parçalardan da oluşabilir. Özellikle açık bejden sarıya doğru duvar renkleri tercih edebilirsiniz. Özellikle açık renkli ahşap mobilyalar ile birlikte bu duvar rengini tercih edebilirsiniz. Salonunuz küçükse bu renkler odayı daha geniş göstermeniz için yardımcı olabilir. Çatı katı evlerde duvarlarda taş işlemeler tercih edilebilir.

Salonunuzda siyah beyaz çıkarttırdığınız bir fotoğrafı sergileyerek evinizin daha nostaljik görünmesini sağlayabilirsiniz. Salonda klasik mobilyalar tercih edebilirsiniz. Özellikle renkli bir şekilde dekore edilmiş klasik mobilyaları çok rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz. Salonda duvara eski çerçeveleri asarak çok hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Açık renkli duvarlara kendiniz çiçek resimleri çizebilirsiniz. Tablo asmak istiyorsanız klasik tabloları tercih edebilirsiniz. Özellikle sade klasik koltuk modelleri ile çok şık ve hareketli bir ortam sağlayabilirsiniz. Vintage koltuk takımı tercih etmek istiyorsanız beyaz renkli modelleri tercih edebilirsiniz.

Vintage Salon Modası 2019

Salonunuzda uyum sağlamak için birbiri ile kontrast oluşturacak tonları tercih edebilirsiniz. Özellikle koyu renkli ahşap mobilyalar ile birlikte bej ve krem tonlarındaki koltuk takımlarını tercih edebilirsiniz. Vintage salon dekorasyonu pastel renklerle çok rahat bir şekilde yapılabilir. Birden fazla pastel tonu bir arada kullanarak çok daha şık görünen evler dekore edebilirsiniz. Orta sehpa olarak mutlaka ahşap malzemeden yapılmış modelleri tercih edebilirsiniz. Daha klasik bir görünüm için vitrinleri tercih edebilirsiniz.

  2020 TV Ünitesi Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri