Yandex
Ev Dekorasyonu

Vintage Mutfak Dekorasyonu

20.04.2019
652
Vintage Mutfak Dekorasyonu

Mutfaklar evimizin karakterini yansıtan en önemli odadır. Mutfağınız doğrudan sizin karakterinizi yansıtır. Evinizin geri kalanı ile uyumlu bir şekilde dekore ettiğiniz takdirde daha geniş bir eve sahip olabilirsiniz. Evinizin diğer odalarında vintage tarzı yansıtacak objelere sahipseniz mutfağınızda da vintage tasarım tercih edebilirsiniz. Vintage mutfak dekorasyonu genellikle açık ve canlı renkli görünen mutfaklar ile tercih ediliyor. Açık renkli işlemeli mutfak dolapları ile birlikte çok şık görünen mutfak dekorasyonu yapabilirsiniz. Vintage mutfaklarda genellikle pastel tonlar çok tercih edilir ve yumuşak geçişler sağlanır.

Vintage Mutfak Dekorasyon Fikirleri 2019

Mutfağınızda yeterince geniş bir alana sahipseniz yemek masasını da koyabilirsiniz. Genellikle işlemeli ahşap modellerinden tercih ediliyor. Geniş bir mutfağa sahipseniz siyah renkli dolapları tercih edebilirsiniz. Mutfak arasında krem rengi fayans modellerini tercih edebilirsiniz. Vintage mutfak dekorasyonu için açık renkli fayans modellerini tercih edebilirsiniz. Küçük mutfaklar için krem rengi mutfak dolabı modellerini tercih edebilirsiniz. Mutfağınızın musluklarında renkli teçhizatı tercih edebilirsiniz. Özellikle beyaz ve siyah renkli eski mutfak muslukları çok tercih ediliyor.

Beyaz renkli mutfak dekorasyonu yaparak daha geniş görünen bir mutfağa sahip olabilirsiniz. Vintage mutfaklarda genellikle daha az aksesuar tercih edebilirsiniz. Mutfak eşyalarını tercih ederken üzerinde çiçek deseni bulunan eşyaları tercih edebilirsiniz. Çiçek ve puantiye desenleri bulunmayan eşyaları tercih edebilirsiniz. Mutfak masası koyacaksanız ahşap masa tercih edebilirsiniz. Mutfağınızın biraz daha şirin görünmesini istiyorsanız pembe eşyaları tercih edebilirsiniz. Halı olarak da çiçek desenli açık renkli halı modellerini tercih edebilirsiniz.

Vintage Mutfak Modelleri

Yeni sezonda karakteri olan bir mutfak dekore etmek istiyorsanız ahşap, siyah ve beyaz rengi bir arada tercih edebilirsiniz. Mutfak dolaplarında biraz cart beyaz yerine biraz daha yumuşak beyaz tonlarını tercih edebilirsiniz. Bu sayede mutfağınız daha geniş ve havadar görünecektir. Ayrıca evinize modern bir hava kazandırması için de bu dekorasyonu deneyebilirsiniz. Yeni evli çiftler genellikle bu tür doğal mutfakları tercih ediyorlar. Vintage mutfak dekorasyonu her evde rahatlıkla tercih edilebilir.

  2020 En Yeni Mutfak Dolap Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri