Ev Dekorasyonu

Vintage Banyo Dekorasyonları

10.02.2019
588
Vintage Banyo Dekorasyonları

Banyonuz yeteri kadar genişse farklı bir şekilde dekore edebilirsiniz. Banyonuzda modern ya da klasik dekorasyondan sıkıldıysanız vintage dekorasyonu deneyebilirsiniz. Vintage banyo dekorasyonları ile daha zarif ve şık banyolara kavuşabilirsiniz. Nostaljik bir etki yaratarak banyonuzda kaliteli vakit geçirebilirsiniz. Son dönemlerde banyo dekorasyonunda belli bir stil ve karakter tercih ediliyor. Banyonuzda vintage bir tasarım uygulamak için doğru banyo karolarını tercih etmelisiniz. Zemin için içerisinde siyah renkli desenler bulunan beyaz karoları tercih edebilirsiniz.

2019 Vintage Banyo Dekorasyonları

Yapı marketlerde vintage fayans modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Banyonuzun yarısını beyaz duvar fayansı ile kaplayıp kalan yarısını beyaz renge boyayabilirsiniz. Vintage banyo dekorasyonları genellikle siyah ve beyaz renkleri ile birlikte yapılıyor. Doğru fayansları tercih ettikten sonra banyoda kullanacağınız tekstil ürünlerini de doğru tercih etmelisiniz. Duş perdesi ve banyo paspasını da vintage modellerden tercih edebilirsiniz. Üzerinde Retro baskılar bulunan duş perdelerini hemen hemen her yerden bulabilirsiniz. İçerisinde çiçek baskıları ve şık detaylar bulunan duş perdesini tercih etmelisiniz.

Beyaz banyo duvarı tercih etmek istemiyorsanız üzerinde yoğun çiçek bulunan duvar kağıdı tercih edebilirsiniz. Odaya biraz daha karakter katmak için pastel renkler bulunan duvar kağıdını tercih edebilirsiniz. Yeterli alanınız varsa ahşap büyük banyo dolaplarını tercih edebilirsiniz. Lavabonun üzerine dolap tercih edecekseniz metal dolapları tercih edebilirsiniz. Yedek havlularınızı ve banyo eşyalarınızı bu dolabın içerisine depolayabilirsiniz. Banyonuz için eski metal panolar tercih edebilirsiniz. 1950’lilerin vibelarını barındıran afişleri banyonuza asabilirsiniz. Banyonuz küçükse aynalı dolap kullanarak geniş gösterebilirsiniz.

2019 Vintage Banyo Aksesuarları

Banyoda raflarda ya da küvet üzerinde sergilemek için banyo aksesuarları seçebilirsiniz. Vintage banyo dekorasyonları yaparken banyo aksesuarlı çok önemli. Banyoda yeterli yer varsa cam vazo içerisinde çiçek koyabilirsiniz. Banyo aksesuarı olarak sabunluk takımı kullanabilirsiniz. Ayrıca havlu seçerken de üzerinde işlemeler bulunan havluları tercih edebilirsiniz. Banyo dolabınız varsa fazla havlularınızı içerisine dizebilirsiniz. Banyonuzdaki eşyaları eskiterek çok daha şık bir şekilde dekorasyon yapabilirsiniz. Banyonuz için siyah, sarı ve kırmızı objeleri tercih edebilirsiniz.

  Bej Rengi Banyo Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri