Yandex
Ev Dekorasyonu

Ünlü Dyo Markası Renk Kartelası

20.09.2020
58
Ünlü Dyo Markası Renk Kartelası

Ünlü Dyo markası renk kartelası, 2020 yılı itibariyle renk skalasını daha da genişletmiş ve müşterilerine sunmuştur. Dyo ünlü bir marka olarak çok sık tercih edilen bir marka olmayı başarır. Ayrıca bu nedenle markanın bazı öne çıkan renkleri ve renk tonları vardır.

Ünlü Dyo markası renk kartelası için güncellenmiş web sitesini ziyaret edebilir ve tüm renkleri farklı tonlarıyla bulabilirsiniz. Ancak sitedeki görsellerde ekran ışığı ile çözünürlüğü sebebiyle renkler biraz değişik görünebilir. Ama tabii orijinaline en yakın haliyle yansıtılmaktadır.

Ünlü Dyo Markası Renk Kartelası Renkleri ile Aydınlık Mekânlar

Ünlü Dyo markası renk kartelası renkleri ile aydınlık mekânlar elde edebilirsiniz. Dyo markası, kendi sitesinde de yer verdiği gibi özellikle sarı ve tonlarındaki renkler ile aydınlık mekânlar oluşturmanızı sağlıyor. Bu sarı ve tonları, ortama mutluluk, enerji, pozitiflik ve sıcaklık katıyor. Bir mekânı aydınlatmak amacıyla tercih edebileceğiniz Dyo sarı rengin avantajları ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Evinizin tüm oda dekorasyonlarında kullanabileceğiniz bir renktir.
  • Bir bahar havası ve enerjisi verebilir.
  • Ortama, gri ile sarının kombinasyonlarında dekorasyonlar uygulayarak şıklık katabilirsiniz.
  • Duvarlarınız üzerinde kullandığınızda daha çok derinlik ve daha etkileyici bir doku vermiş olursunuz.
  • Ayrıca siyah ile sarı rengin sofistike görüntüsünden faydanalabilir; evin hem aydınlık hem de estetik görünmesini sağlayabilirsiniz.

Dyo İle Karmaşık Ama Neşeli Mekânlar

Dyo ile karmaşık ama neşeli mekânlar oluşturabilirsiniz. Karışıklık içerisinden bir düzen yaratma düşüncesi size ne ifade ediyor? Farklı objeleri ve değişik desenleri birlikte kullanarak farklılıktan doğacak bir düzen yapabilirsiniz. Eğer siz de bu düşünceye yakınsanız o zaman bohem tarzı, aslında tam olarak size göre ideal! Bütün dünyayı sadece bir alan içerisinde sergiliyor gibi desen desen ve renk renk değişik parçaları usta bir biçimde bir araya getirebilirsiniz. Bu sayede farkınızı da dekorasyonunuza yansıtırsınız.

  Ofisler İçin Duvar Kâğıdı Modelleri

Eğer “Bütün dünyayı, evimin tek bir odası içerisinde bir araya getirmek istiyorum” diyenlerdenseniz o zaman değişik renk ile desenlerde olan kumaşlar seçebilirsiniz. Bu anlamda kontrast olacak renkleri de kullanabilirsiniz. Ayrıca ahşabın tabiiliğinden faydalanabilir ya da lakenin modern tarzından yararlanabilirsiniz. Haricinde vintage tarzda bir lambader kullanıp ortamı modern bir tablo ile birlikte aydınlatabilirsiniz. Oldukça modern stilde tasarlanmış bir sehpa tercih edip üzerine de 80’li yıllardan kalmış bir daktilo koyabilirsiniz. Tüm bu dekorasyon fikirlerine destek olacak en sağlam materyaliniz ise duvarlarınıza uygulayacağınız Dyo renk kartelası renkleri olacaktır!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri