Yandex
Ev Dekorasyonu

Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Çeşitleri

28.11.2016
4.125

Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Çeşitleri ile Evinizin Tüm Odalarına Renk ve Canlılık Kazandırın. En güzel 3 Boyutlu Duvar Kağıtları ve Avantajları Hakkında Bilgiler.

Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Çeşitleri

Üç boyutlu duvar kağıdı çeşitleri evi güzelleştirmek ve farklı esinti vermek için son derece önemli. Hem ofiste hem de evlerde sık karşımıza çıkan üç boyutlu duvar kağıdı çeşitleri mekanın dikkat çekmesini sağlarken herkeste hayranlık uyandırıyor. Üç boyutlu duvar kağıdı yaptırdığınızda ekstra başka hiçbir aksesuara ihtiyaç duymazsınız. 1 – 2 vazoda çiçek ile süsleyebilirsiniz. Tek bir duvar ile bütünleşen üç boyutlu duvar kağıtları evin en göz alıcı duvarına monte edilerek trend bir görünüm yakalanabilir.

Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Çeşitleri ve Avantajları

Birçok evde hep aynı modelde aynı dizaynda yaptırılan duvar kağıtları yerine üç boyutlu duvar kağıtlarından eğlenceli, manzara resimli, şehir resimli veya geometrik desenli modellerden birini seçebilirsiniz.

 1. Kanserojen madde içermeyen teknoloji harikası duvar kağıtları steril bir ortam hazırlamak içinde gayet uygun.
 2. Yüksek paralar ödeyerek illa bir uzmana yaptırma gereksinim duymadan gayet kolay bir şekilde duvarınıza üç boyutlu duvar kağıtlarını yapıştırabilirsiniz.
 3. Dikkat etmeniz gereken tek nokta ise hem şekillerin doğru olması hem de sıralamanın iyi ayarlanması gerektiğidir.
 4. Duvar kağıdı alırken sadece dış yüzeyinde pürüz olup olmadığına dikkat etmeli resimlerde bir bozukluk var mı diye kontrol edilmelidir.

Üç boyutlu duvar kağıdı eşyalardan önce duvara yapıştırıldıysa kağıdın desenine göre eşya seçmenizde fayda var. Çünkü yeterli dekoratif obje olan duvar kağıdına sade bir mobilya yeterlidir. Aksi takdir de ev çok kalabalık görüneceğinden şıklığın yerini karmaşıklık alabilir. Mobilyalarda  çeşitlilik var ise alacağınız 3 boyutlu duvar kağıdı daha zarif ve sade görünümlü modellerden olabilir. Her mekana ve her ortama uygun üç boyutlu duvar kağıdı çeşitlerini resim galerimiz de inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. ismail kağıt dedi ki:

  Merhabalar,
  3 boyutlu geometrik duvar kağıtları sayfasındaki 23.fotoğrafta görülen duvar kağıdı ile ilgili bilgi alabilir miyim?
  (ahşap tahtalar üzerine dairesel desenlere sahip duvar kağıdı)

  1-Nasıl sipariş verebilirim?
  2-Fiyat ,stok bilgisi.
  3-Teslimat ve ödeme bilgisi.

  Teşekkürler.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri