Yandex
Ev Dekorasyonu

Tasarım Harikası Teras Dekorasyonu Önerilerimiz

21.11.2020
11
Tasarım Harikası Teras Dekorasyonu Önerilerimiz

Tasarım harikası teras denildiğinde akıllara oldukça külfetli yöntemler gelse de aslında yapacağınız ufak tasarımlar da terasınızı oldukça şık ve konforlu hale getirebilir. Terasınız fazlaca güneş alıyorsa yapacağınız ahşap ya da tül gölgelikler sayesinde ortamı hoş bir bahçeye çevirebilirsiniz. Ayrıca terasınızda bol miktarda canlı çiçek kullanmanızı tavsiye ederiz. Çiçeklerinizin saksılarını meyve kasalarından ya da hoş ahşaplardan yapabilir ve hoş bir görünüme kavuşabilirsiniz. Saksılarınızın dibine doğal taşlar ile otantik bir hava kazandırabilirsiniz. Beyaz nehir taşları ya da renkli çakıl taşları düşük maliyetleri ile terasınızı renklendirecektir. Renkli kırlent ve minder yüzleri ile de terasınızı renklendirebilirsiniz. Dekoratif mumlar ve bahçe süsleri ile de terasınızı kolayca canlandırabilirsiniz. Tasarım harikası teras için çok büyük harcamalar yapmaya gerek yok. Ufak dokunuşlar ile ortama renk ve canlılık katabilirsiniz.

Büyük Teraslar İçin Tasarım Önerileri

Geniş bir terasa sahipseniz, terasınızın bir köşesine yemek masası ve sandalyeleri koyabilirsiniz. Akşam yemeklerinizi ya da sabah kahvaltınızı bu sevimli köşede yapabilirsiniz. Yine büyük bir terasa sahip olanlar için kilim önerimiz var. Terasınızda bulunan mobilyalara uygun hoş bir kilim seçimi de terasınızı renklendirmeye yetecektir. Yemek masanızın etrafına koyabileceğiniz fener ya da mumlar ile ortama şıklık katabilirsiniz. Terasınızdaki kolonların etrafına dolayacağınız renkli tüller ile de sofistike zevkinizi yansıtabilirsiniz.

Ufak Dokunuşlar Yeterli!

Tasarım harikası teras dekorasyonları için yüksek meblağlar harcamaya gerek yok. Seçeceğiniz ahşap renkli ya da açık renkli mobilyaları tamamlayacak dekoratif eşyalar tasarım harikası bir terasa sahip olmanız için yeterli. Bir mum, bir tül, renkli bir kilim, dikebileceğiniz geniş minderler ve canlı bitkileriniz harika bir teras için yeterli. Terasınızın köşesine koyacağınız küçük eski bir mangal, eski bir radyo, eski bir gaz lambası bile ortamın havasını değiştirecektir. Kendi zevkinize göre istediğiniz şekilde tasarlayacağınız terasınız zevkinizi ve bakış açınızı yansıtacaktır. Çok büyük harcamalar yapmadan, elinizdeki eşyaları değerlendirerek şık, romantik ve konforlu bir terasa sahip olabilirsiniz. Modern, retro ya da otantik dokunuşlar ile kendinize harika bir teras oluşturabilirsiniz.

  Ahşap Ev Dekorasyonu
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri