Ev Dekorasyonu

Taş Duvar Modelleri

05.04.2019
194
Taş Duvar Modelleri

Salonunuzda farklı bir ortam oluşturmak için taş duvar modellerini tercih edebilirsiniz. Salonunuzda daha modern bir hava oluşturmak için yeni sezonda taş duvarlar tercih edebilirsiniz. Taş duvar modelleri ile çok daha şık bir eve sahip olabilirsiniz. Taş kaplama çok ekonomik bir şekilde halledilebilir. Evinizin çeşitli bölümlerine taş kaplama yaptırmadan önce farklı taş modellerine göz atıp deneme boyutları ile duvarda denemeler yapabilirsiniz. Bu sayede hangi taş türünün daha çok yakıştığını rahat bir şekilde seçebilirsiniz.

2019 Taş Duvar Modelleri

Biraz daha minimalist dokunuşlar istiyorsanız gri küçük taşlar tercih edebilirsiniz. Dubleks bir eve sahipseniz merdivenlerin olduğu duvara gri taş kaplama modellerini yapabilirsiniz. Özellikle koyu renkli ahşap merdivenlere sahipseniz bu taş kaplama modelleri çok tercih edilebilir. Taş duvar modelleri 2019 sezonunda evinizi farklı ve tarz sahibi göstermek için tercih edilebilir. Evinizin kalan duvarlarını beyaz ya da beyaz tonlarına boyayabilirsiniz. Bahçe duvarınızı da taş kaplama yaptırabilirsiniz. Modern görünen bir eve sahipseniz açık renkli taş duvarlar sizin için ideal olacaktır.

Banyonuzda da taş duvar modellerini tercih edebilirsiniz. Evinizde de taş duvar dekorasyonunu aydınlatma ile daha havalı gösterebilirsiniz. Salonunuzda taş duvarlarınızı yukarıdan spot aydınlatma ile aydınlatarak daha ferah bir salona sahip olabilirsiniz. Aydınlatma ürünlerini artarda yerleştirme yerine yan yana koyabilirsiniz. Bu sayede odanızdaki dokuyu ortaya çıkararak daha çarpıcı bir tasarım yapabilirsiniz. Siyah taş duvar kaplamasını koridorlara yaptırmamanızı tavsiye ediyoruz. Koridorlar evin iç kısmında yer aldığı için siyah taş kaplaması ile normalden daha karanlık olacaktır.

Taş Duvar Kaplaması 2019

Oturma odasında da tek bir duvarı taş kaplaması yapabilirsiniz. Açık renk bir taş modeli tercih ederek odanızı onun renginde tercih edebilirsiniz. Taş duvar modelleri genellikle belli bir duvara tercih edilir. Geri kalan diğer duvarlar taş duvar ile uyumlu olacak şekilde düz renkli tercih edilebilir. Taş duvar ile uyumlu olacak renkte bir renk tercih edebilirsiniz. Evinize hareket kazandırmak için uygun fiyatlı bir yöntem olmasa da çok şık görüneceğinin garantisini verebiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri