Yandex
Ev Dekorasyonu

Taş Desenli Duvar Kağıdı Modelleri

12.11.2016
2.935

Taş Desenli Duvar Kağıdı Modelleri; Salon ve diğer odaların duvar dekorasyonunda kullanabileceğiniz en güzel taş desenli duvar kağıdı modelleri.

Taş Desenli Duvar Kağıdı Modelleri

Taş desenli duvar kağıdı modelleri evin havasını değiştirmek ve renk katmak için kullanılan dekoratif önerilerin başında gelmektedir. Modern yaşam alanlarının tercih edildiği 21. Yüzyılda trend görünümlü mekanlar için tercih edilen duvar kağıtları hem şıklığın hem de ferah görünümün mimarisidir. Özellikle kafelerde, restaurantlarda, ofislerde ve salon dekorasyonlarında tercih edilen taş desenli duvar kağıtları mekana hareketlilik katarken daha zengin görünmesini sağlıyor.  Taş desenli duvar kağıtları genellikle evin tek duvarına uygulanırken antre ve holler içinde ara bölmelere ve kolon kirişlerinde de çok hoş duruyor.

Taş desenli duvar kağıdı yaptırmadan önce modeline, rengine ve dokusuna karar vermeli yaptırmadan önce ahenk oluşturup oluşturmayacağı ayrıntılı şekilde düşünülmelidir.Yaptıracağınız alanda duvarın yapısı kağıdın düzgün durması açısından önemlidir. Bu alanda taş desenli duvar kağıtları alçı duvarlarda en iyi şekilde duracaktır. Taş desenli duvar kağıtları artık parlak ve simli şekilde de üretildiği için bu modeller salonlarınız ve antre alanlarınız için tercih edebilirsiniz.

Salonlar İçin Taş Desenli Duvar Kağıtları

Salonunuzda taş desenli duvar kağıdı kullanacaksanız mobilyalarınıza uyumlu renkleri tercih etmenizde fayda vardır. Genellikle televizyon arkasında kullanılan taş desenli duvar kağıtlarından koyu renkleri tercih ediyorsanız yerden duvara aydınlatma uygulayarak hem duvar kağıdının hem de mekanın daha zengin ve lüx görünmesini sağlayabilirsiniz.

Banyolar İçin Taş Desenli Duvar Kağıtları

Banyolarda da sık uygulanan taş desenli duvar kağıtları hem suya dayanıklı hem de kaliteli malzemeden seçilmesi gerekir. Nemli ortam oluşturan banyolar genellikle kapalı mekanlar olduğundan bu alanlarda tercih edilebilecek renk ve desenler açık tonlarda olmalıdır.

Antreler İçin Taş Desenli Duvar Kağıtları

Antre ve hollerin belirli alanlarına döşenen taş desenli duvar kağıtları ilk izlenim olan alanlar için iyi bir tercihtir. Bu alanlara kullanılabilecek simli taş desenli duvar kağıtları çok şık duracaktır.

  Mutfak İçin Asma Tavan Modelleri

Yatak Odası İçin Desenli Duvar Kağıtları

Yatak odanıza uyumlu tercih edeceğiniz taş desenli duvar kağıtları sofistike ve romantik bir hava oluşturur. İster koyu renk isterseniz açık renk tercih edin ama mutlaka hafif loşluk oluşturacak ledler kullanarak yatak odanıza ayrı bir hava verin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri