Yandex
Ev Dekorasyonu

Taş Desenli 3 Boyutlu Duvar Kağıdı Örnekleri

19.12.2016
2.105

Taş Desenli 3 Boyutlu Duvar Kağıdı Örnekleri Odalarda Otantik Görünüm Oluşturuyor. Tuğla, Çakıl Taşı, Kaya Taşı Görünümlü 3D Duvar Kağıtları.

Taş Desenli 3 Boyutlu Duvar Kağıdı Örnekleri

Taş desenli 3 boyutlu duvar kağıdı örnekleri arasında evinizde veya ofisinizde mobilya ve aksesuarlara en yakışacak renkleri tercih etmelisiniz. Sofistike görünüm sergileyen taş desenli duvar kağıtları odalara romantik bir havada sağlar. Otantik ve sofistike görünümden hoşlananlar için ideal bir seçim olan taş desenli 3d duvar kağıtları evinize bambaşka bir hava katacak. 3 boyutlu desenleri sayesinde gerçek taş evler gibi görünen modeller farklı renkler ve desenler ile evleri süslüyor.

Taş duvarlara sahip olmak için illa yüksek bütçeler ödemenizi gerek yok gerek yok. Gayet makul olan bütçelerle gerçekçi görünen ve modern teknoloji sayesinde 3 boyutlu tasarlanan taş duvar kağıtları kullanarak evinizde otantik görünümü yakalayabilirsiniz.

Koyudan en açık renge kadar uzanan taş desenli duvar kağıtlarında seçim yapmadan önce evinize hangi modelin daha çok yakışacağına karar verin. Evinizde kullandığınız mobilyalar açık renk ise tam zıt kontrast uygulayarak koyu bir renk taş desenli duvar kağıdı seçebilirsiniz. Yalnız bu seçimi yapmak için salonunuzun geniş olması önemlidir. Zira koyu renkler evi daha küçük gösterir. Açık renklerde tercih edilen taş desenli duvar kağıtları için ben buradayım demesini istiyorsanız gri tonlamalarda tasarlanan taş desenli duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz.

Taş desenli duvar kağıdı alırken temizliğine önem gösterilmelidir. Son yıllarda en çok tercih edilen ithal vinil  esanslı tasarımlar rövaşta. Bu ürünler leke ve kiri üzerinde barındırmayarak kullanım kolaylığı sağlıyor.

Taş desenli duvar kağıdı seçerken satıcıya sormanız gereken diğer önemli bir ayrıntıda anti bakteriyel özelliklere sahip olup olmadığıdır. Bu açıdan düşündüğünüz taş desenli duvar kağıdı kalite açısından önemlidir. Galerimize bakarak önceden inceleme yapabilir tercih edeceğiniz taş desenli duvar kağıdını satıcıya resim göstererek bilinçli şekilde alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri