Yandex
Ev Dekorasyonu

Su Damlası Avize Modelleri

19.07.2020
106
Su Damlası Avize Modelleri

Su damlası avize tercih ederek evinize çok farklı bir hava katabilirsiniz. Bu avize modellerinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlar;
– Büyük avize  modelleri
– Küçük avize  modelleri
– Altın renginde su damlası avize modelleri
– Gümüş renginde su damlası avize modelleri
– Sarkıt su damlası avize modelleri
gibi birçok modeli bulunmaktadır. Şık görünümü ile bu avizeler klasik evlerde hoş bir görüntü oluşturur. Büyük avize ve küçük avizeler modern evlere çok daha yakışacaktır. Sizler de şık ve abartı modeller seviyorsanız birçok çeşidi arasından seçim yapabilirsiniz. Bu avizelerin salonlar için ihtişamlı modelleri çokça bulunabilir.

2020’nin En Trend Su Damlası Avizeleri

Su damlası modelleri zevkleri ve renklerinin farklılığı dolayısıyla herkes için ideal bir kullanılma sahiptir diyebiliriz. Son dönemlerin en çok tercih edilen avizeleri de sarkıt olan su damlası avizeleridir.  Bu sebeple modern evinize bu sarkıt avizeler oldukça yakışacaktır, ayrı bir şıklık katacaktır. Klasik eşyalar ile döşenmiş olan evinize de çokça yakışacaktır.Avize boyutlarını ve şeklini kendi evinizin dekorasyonuna göre belirlemelisiniz. Avize seçimleri yapılırken tavan yüksekliğiniz de oldukça önemlidir. Tavan yüksekliğine göre uzun sarkıt avizeler tercih edebilirsiniz. Bu bulunduğunuz ortamı çok şık gösterecektir. Bu tarz yüksek tavanlı evlerde büyük ve gösterişli avizeler hiç hoş gözükmez.

Su Damlası Avize Fiyatları

Günümüzde birçok aydınlatma bulunmaktadır. Gün geçtikçe piyasaya her yeni bir model eklenmektedir. Her markanın kendine özgü tasarımı ve fiyatları bulunmaktadır. Farklı tarzlardaki modellerle müşteriyi buluşturan firmalar her model için ayrı bir fiyat oluşturmaktadır. Şık ve abartı modeller fiyat açısından biraz pahalı olabilir. Her marka tarafından her bütçeye uygun bir biçimde modeller de bulunmaktadır.Su damlası avizemodelleri şekil ve görünüm açısından farklı olması sebebiyle fiyatları için de farklılık göstermektedir. Gösterişli bir avize modelinin en düşük fiyatı 1000 TL ile başlamaktadır diyebiliriz. En düşük avize fiyatları ise 60 TL den başlayıp 3000 TL ye kadar çıkmaktadır. Bu fiyatlar her model için değişiklikler gösterebilir.

 

  Farklı Abajur Modelleri ve Seçenekleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri