Yandex
Ev Dekorasyonu

Spor Tv Ünitesi Modelleri

12.02.2017
2.578

Alfemo, Bellona, Doğtaş, Enzahome, İnegöl mobilya ve Kelebek mobilyanın en güzel spor tv ünitesi modellerini sizler için galerimizde hazırladık.

Spor Tv Ünitesi Modelleri

Spor tv ünitesi modelleri modern yaşamın trend tarzını evinize yansıtır. Spor eşyaların rahatlığında salon takımlarınızı dizayn ederken televizyon ünitesinin de spor tv ünitesi modellerinden seçilmesi gerekir. Zarif etkilerin modern çizgilerinde birleştiği spor tv ünitesi modellerinde kitaplıklar, açık ve kapaklı olarak modellere yansımış. Birçok renkte tasarlanan spor tv ünitesi modellerini özellikle pastel tonlarda tercih ederek odalarda kombin sağlayabilirsiniz.

Spor Tv Ünitesi Modelleri Nasıl Olmalı?

Alfemo, Bellona, Kelebek, Enzahome, İnegöl mobilya ve Doğtaş markaların buluştuğu spor tv ünitesi modelleri evinizde konforu yaşamanızı sağlarken görsel açıdan da lüks ve estetik bir iz bırakacaktır.

  1. Alfemo spor tv ünitesi modelleri: Spesifik çizgilerde üretilen alfemo markasına ait spor tv ünitesi modelleri müşterilerin beğenilerine göre farklı modülerde değiştirilerek istenilen etki yansıtılıyor. Her renk ve tarzda bulabileceğiniz spor tv ünitesi modellerini beyaz, ceviz, pastel tonlar ve krem renklerde alfemo mağazalarında bulabilirsiniz. Çekmecelerinde fren sistemi, isteğe göre ayaklı ve ayaksız modeller sayesinde evinizde dikkat çekici etkide göz alıcı olacak.
  2. Bellona spor tv ünitesi modelleri: Cam detayları da tasarlanan spor tv ünitesi modellerinde özellikle ceviz renkler tercih edilerek genellikle koyu renklerde tercih edilen sportif koltuk modellerine uyum sağlanmış. Kitaplık raflarının bol tutulduğu televizyon ünitelerinde olmazsa olmaz kapaklı dolaplar şahane bir görsellik sağlamış.
  3. Doğtaş spor tv ünitesi modelleri: Yalın ve sade tasarımın birleşimi doğtaş mağazalarında. Özellikle açık renklerin kullanıldığı spor tv ünitesi modellerinde verev kesimler ve high gloss mobilyalar kullanılmış.
  4. Enza home spor tv ünitesi modelleri: Enza home mağazalarında bulabileceğiniz spor tv ünitesi modellerinde her zaman fonksiyonelliği ilk sırada görürsünüz. Bol çekmece bol raf ve  bol özellik her zaman enza home ürünlerinde had safhadadır. Pastel renklerin metal ve deri detaylarla süslendirdiği enzahome markası size hem sıra dışı tasarımları hem de işlevsel güzelliği bir arada yaşatır.
  Modern Tv Üniteleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri