Yandex
Ev Dekorasyonu

Siyah Beyaz Duvar Kağıtlar

08.01.2017
2.390

Siyah Beyaz Duvar Kağıtları Evinizde Asil Bir Görsellik Sunar. 18 Farklı Resimden Size Uygun Olanı Seçerek Yaşam Alanınızda Harika Bir Etki Bırakabilirsiniz.

Siyah Beyaz Duvar Kağıtlar

Siyah beyaz duvar kağıtları çağdaş yaşamda kullanılan dekorasyonlarda modern görünüm bırakır. Şık ve lüks etki bırakan siyah beyaz duvar kağıtları asil görünümü sayesinde, zevk sahibi kişiler tarafından tercih edilir. Birçok renk ile kullanılabilen siyah beyaz duvar kağıdı modelleri odanızın atmosferini değiştirerek dikkat çekici hale gelir. Duvar kağıdı seçerken bilinmesi gerekenler, siyah beyaz rengin kombinlenebileceği renkler ve örnekler.

Duvar Kağıdı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  1. İthal olarak tercih edebileceğiniz siyah beyaz duvar kağıtları çabuk temizlenebilmesi ve kir tutmaması ile en çok tercih edilen modellerdendir.
  2. Sertifikalı duvar kağıtlarından seçerek çocuk odalarında dahil tüm evinizde insan sağlığına zarar vermeyen duvar kağıtlarından seçebilirsiniz.
  3. Siyah beyaz duvar kağıtlarından seçerken sık değiştirmeyeceğinizi düşünerek hareket edin. Mobilyalarınıza, aksesuarlara ve halılarınıza uygun duvar kağıtları veya tamamlayıcı duvar kağıtlarına yönelin.
  4. Mükemmel bir renk ikilisi olan siyah beyaz duvar kağıtları başka renklerle de bütünlenerek mekanda canlılık sağlanabilir.

Siyah Beyaz Renk Kombini Nasıl Olmalı

Siyah beyaz renkler birçok renkle bütünlük sağlayarak mekanlar da mükemmel bir etki sağlar.

  1. Pembe – siyah beyaz duvar kağıdı: Siyah beyaz dekorlara romantik bir etki bırakmak istiyorsanız pembe rengi siyah beyaz duvar kağıtlarında da kullanabilirsiniz. Örneğin çiçek desenli siyah beyaz duvar kağıdında ufak pembe dokunuşlar duvar kağıdının daha şık ve güzel durmasını destekler.
  2. Sarı – siyah beyaz duvar kağıdı: Sarı renk her daim bulunduğu mekana sıcak ve samimi bir his yayar. Siyah beyaz renk asil görünümün yansıması iken aralara eklenen sarı renkler sert görünümü kırarak mekanda samimi bir atmosfer bırakır.
  3. Kırmızı siyah beyaz duvar kağıdı: Siyah ve beyaz rengin en çok kombinlendiği renktir kırmızı. Siyah ve beyaz renk ile birleştiğinde zengin görünüm bırakır. Kırmızı, siyah ve beyaz renkteki duvar kağıdına kırmızı renk mobilyalar kullanarak mekanda ahenkli bir görünüm sergileyebilirsiniz.
  4. Saks mavisi –siyah beyaz duvar kağıdı: Siyah beyaz 3 boyutlu duvar kağıtlarında saks mavisini de çok fazla görüyoruz. Harika duran bu duvar kağıtları gece mavisinin odak noktasını olmasını sağlıyor. Erkek genç odaları için çoğunlukla tercih edilen saks mavisi, siyah beyazın sertliğine estetik görünüm katıyor.
  5. Turuncu – siyah beyaz duvar kağıtları: Siyah sert, beyaz ise çiğ bir renktir. Bir araya gelince asil görünüm sergileyen siyah beyaz renk turuncu ile birleştiğinde eve yumuşacık ve romantik bir dokunuş sağlar. Salon dekorunda kullanılabilecek renk kombini, erkek ve kız odalarında da tercih edilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri