Yandex
Ev Dekorasyonu

Simli Duvar Kâğıdı Dekorasyonu

31.07.2020
128
Simli Duvar Kâğıdı Dekorasyonu

Simli duvar kâğıdı genel olarak kimse tarafından evlerde pek tercih edilmese de son zamanlarda üretimi çok fazla artmıştır. Bu duvar kâğıtları genelde evlerde farklı dekorasyon kullananlar için seçilebilir. Evinde abartıya kaçmak isteyenler için seçilebilecek en güzel duvar kâğıtlarından birisidir diyebiliriz.Eğer sizlerde evlerinizde farklılığa adım atmak istiyorsanız bu duvar kâğıtlarını seçebilirsiniz. Genellikle gösterişli ve ışıl ışıl olması bakımından salonda bu tarz modeller tercih edilmektedir. Bu tip duvar kâğıdı modellerinin her rengi günümüzde mevcut olmaktadır. Aynı zamanda bu seçimi yapan kişiler son derece cesur kişilerdir. Parlaklık ve sim bir kenara insanlar artık farklı tarzda olan desenleri tercih etmektedirler.Farklı şekilleri olan duvar kâğıtları insanların daha fazla dikkatini çekmektedir.

Simli Duvar Kâğıdı Nerelerde Tercih Edilir?

Simli duvar kâğıdı günümüzde en çok salonlarda tercih edilmektedir. Duvarın tamamında olmasa da belirli bir kısmında genellikle bu tip duvar kâğıtları kullanılmaktadır. Bu duvarların rengini istediğiniz gibi seçerek dekorunuzu ona göre tasarlayabilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize kalmış olan bir şeydir. Bu tarz duvarlara tablolar çok hoş gözükmektedir. Salonunuzun tamamını açık renkle boyayıp bir tek duvarını ise simli duvar kâğıdıyla kaplamanız ortama çok güzel bir farklılık katacaktır. Bu farklılık ortama çok şık bir görünüm verecektir. Etkileyici ve farklı bir görünüm için bu tarz duvar kâğıdını seçebilirsiniz. Düğün salonları gibi mekânlarda da bu tarz seçimler yapılabilir. Bu seçimler çok abartı gözükmesi sebebiyle genelde her yerde çok fazla tercih sebebi değildir.

Simli Duvar Kâğıdını Nasıl Dekor Edebilirsiniz?

Evinizin salonunun farklı bir şekilde olmasını istiyorsanız simli duvar kâğıdı seçimi oldukça iyi bir çözüm kaynağı olacaktır. Bu simli duvarlara çok güzel dekorasyonlar uyarlayabilirsiniz Örneğin klasik bir oturma grubu için çok farklı tonlarda veya altın renginde simli bir duvar kâğıdı seçimi yapabilirsiniz. Bu seçim alanınıza çok büyük farklılıklar katacaktır. Bu simli duvar kâğıtları ile duvarda çok farklı şekiller de tasarlayabilirsiniz. Örneğin geometrik şekillerden oluşan simli bir duvar yapabilirsiniz. Simli duvar kâğıtları parlaması açısından alanı da büyük göstermektedir. Bu gibi seçimler yaparak alanınızı genişletebilirsiniz.

  2020 Duvar Boyası Fikirleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri