Yandex
Ev Dekorasyonu

Sehpa Ferforje Modelleri

17.09.2019
500
Sehpa Ferforje Modelleri

Evinizde vintage bir dekorasyon tarzı oluşturmak istiyorsanız buna uygun mobilyaları tercih etmelisiniz. Sehpa ferforje modelleri evinizde balkon ya da salonlarda kullanılabilir. Ferforje sehpalar genellikle desenli cam ile birlikte kullanıldığında çok daha renkli ve modern görünüyor. Salonda bu sehpanın yanına iki tekli koltuk yerleştirerek fiskos görünümü oluşturabilirsiniz. Sehpanın üzerine eşya koymayı planlıyorsanız mutlaka örtü tercih etmelisiniz. Bu sayede camın çizilmesini engelleyebilirsiniz. Özellikle eski evlerde bulunan ahşap koltuklar ile birlikte tercih edildiğinde çok şık görünüyor.

2020 Ferforje Sehpa Modelleri

Zigon sehpa görünümündeki modelleri tercih edebilirsiniz. 3 ayaklı sehpa modellerini tercih ederek modern dekorasyon yaptığınız eve farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Sehpa ferforje modelleri evinizi yaratıcı bir şekilde dekore etmek için kullanılabilir. Misafirler geldiğinde kullanmak için ahşap sehpa modelleri istemiyorsanız yuvarlak ferforje sehpalara bakabilirsiniz. 3 farklı boyutta bulunan bu sehpaların 4 ya da 3 ayaklı modellerini tercih ederek çok daha gösterişli sehpalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz bu sehpaları evin farklı yerlerinde üzerinde çiçeklerinizi koymak için kullanabilirsiniz.

Balkon ya da bahçenizde oturma alanının yanında bu sehpa modelini tercih edebilirsiniz. Özellikle ince ayaklı sehpa modelleri balkon ve bahçeler için oldukça uygun olacaktır. Üzerinde cam bulunan modeller çok daha kibar ve modern görüneceği için tercih edilebilir. Dilerseniz kendi cam sehpanızın üzerine cam boya ile çeşitli desenler çizebilirsiniz. Bu sayede kendi tarzınızı yansıtan bir mobilyaya sahip olabilirsiniz. Ayak kısmında siyah yerine gold rengindeki demirlerden kullanabilirsiniz. Bu sayede daha gösterişli bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Ferforje Sehpa Dekorasyon Önerileri

Ferforje sehpaları yemek masası olarak da tercih edebilirsiniz. Büyük uzun oval masa modelleri ile çok daha şık görünen bir dekorasyon yapabilirsiniz. Sehpa ferforje modelleri evin farklı alanlarında çok rahat bir şekilde kullanılabilir. Bu masa modellerinin üzerinde sadece cam kullanmayabilirsiniz. Mermer ya da tel kaplama ferforje sehpa modellerini tercih edebilirsiniz. Gold ayaklı ferforje sehpa modellerinin üzerine mermer bulunan modelleri tercih edebilirsiniz. Üzerinde desen bulunan seramik ferforje modellerini tercih ederek çok şık dekorasyonlar oluşturabilirsiniz.

  Çiftlik Evi İçin Dekorasyon Fikirleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri