Yandex
Ev Dekorasyonu

En Güzel Saray Halı Modelleri

26.11.2016
1.995

En Güzel Saray Halı Modelleri ile Şıklığı Ve Zarafeti Ayaklarınızın Altına Seriyoruz. 18 Farklı Konsept İçerisinde Yer Alan 100’lerce Saray Halı Modeli.

En Güzel Saray Halı Modelleri

Saray halı firmasına ait en güzel sara halı modellerini sizler için seçtik. Saray halı ile ilgili şu aşağıdaki bilgilendirici mesajı okumadan başka adreslerden saray halı ürünlerini almanız durumunda saray halı garantisinden yararlanamayacağınızı bildirmek isteriz.  Saray halının 18 farklı ürünlerini galerimizde yer bir sayfada 3 er adet yayınladık. Saray halı modelleri: is farklı modeli: Irmak klasik, saltanat, saray, ahenk, akustik, asil, asrın, defne, funny, hera, imge, mirage, new kids, solfej, şiraz, uşak, yakamoz ve sedef diye sıralayabiliriz.

Saray halılar ebat bakımından büyükten küçüğe doğru sıralandığında: 200×300 – 170×280 – 125×180 – 100×300 – 100×200 – 80×300 ve 80×150 metre karelik alanlar için üretilmiştir. Odanızın genişliğine göre 1.5 metre kareden 6 metre kareye kadar değişen boyutlardaki en güzel saray halı modellerinden seçim yapabilirsiniz.

Saray Halıdan Hatırlatma

Tüketicilere önemle duyurulur!

“Yakın zamanlarda bir çok firma internet ortamından saray halı ismini kullanarak bu firmanın ürünlerini satmaktadır. Saray halı  44 yıldır yurt içinde 1000’i aşkın şubesi ve resmi satış sitesi sarayhalioutlet.com adresinden kalitesini ve şıklığını kanıtlamış halı modellerinin satışını yapmaktadır. Yetkili satıcılar ve sarayhalioutlet.com dışındaki internet üzerinden satış yapan firmaların saray halı ile uzaktan yakından bir ilgisi bulunmamaktadır. Garanti, iade ve orjinal ürün bakımından tüketicilerin mağdur olmaması için yukarıda bilgilendirdiğimiz konulara özen göstermesi rica olunur.

Bizim sitemiz içerisinde yayınlanan en güzel saray halı modelleri 18 farklı çeşidin hiç bir zorlukla karşılaşmadan incelenebilmesi için bilgi amaçlıdır galerimizde yer alan modelleri saray halı mağazaları veya online satış adresinden temin edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri