Yandex
Ev Dekorasyonu

Salon için Asma Tavan Modelleri

16.12.2016
3.334

Salon için Asma Tavan Modelleri: Salonun Tavan Dekorasyonuna Yeni Bir Şekil Vermek, Daha Şık ve Estetik Göstermek için Yapılacak 18 Asma Tavan Dekorasyonu.

Salon için Asma Tavan Modelleri

Pürüzsüz ve modüler yapılardan oluşan salon için asma tavan modelleri, salonunuza estetik ve zarafet getiriyor. Stil olarak değişen kalıp, şekil ve ayrıntılara sahip olan asma tavanların evin dekoratif görünümü ile uyumlu olması gerekir. Klasik bir salonda kendine has farklı çizgilerini yansıtan bir tavan dekorasyonu pek şık durmayacağı gibi salonun bütünlüğünü bozar. Salon için düşünülen asma tavanların, mobilya, zemin ve duvar rengi ile uyumlu olması için dikkat edilmesi gereken detayları ve 18 asma tavan çeşidini sizlerle paylaşıyoruz.

Asma Tavanların Özellikleri

  1. Sıva dekorasyon olarak bilinen asma tavan modelleri değişen dekorasyon ile birlikte evlerimizi süslüyor.
  2. Esnek tavan çıtaları ile yapılan asma tavan modelleri istenilen ebat ve şekiller ile salon tavanlarına şık bir şekilde döşeniyor.
  3. Asma tavan modelleri kolay kurulum gibi görünse de işçilik önemli bir ayrıntıdır.
  4. Perdelerin görünümünü de etkileyen pervaz kenarları ile kolay temizlenen asma tavanlar özel ilgi gerektirmeden, yıllarca kalitesini bozmadan odaları süslemeye devam eder.

Evinize gelen kişilerin ilk anda dikkatinizi çekecek olan asma tavanlar eşyalarınızın bile daha modern ve şık görünmesine destek verecektir. Özellikle akşamları ışıklandırmalar yakıldığında asma tavanınızın daha mükemmel göründüğünü fark edersiniz.

Salona Asma tavan Yaptırırken Bunlara Dikkat

  1. Asma tavan yaptıracaksanız perdelerinizde de bir nebze değişikliğe gitmenizde fayda vardır. Korniş bulunan perdelerden ziyade katlamalı veya perde aksamları aşağıda bulunan ürünlere bakmalısınız. Çünkü güzel ve kaliteli bir asma tavan modeli yaptıracaksanız ekstra perde kornişi kötü bir görünüm oluşturabilir.
  2. Hayalinizi tavana yansıtabileceğiniz asma tavan modellerinde, simetrik uygulamalar çok daha dikkat çekici duruyor.
  3. Göz yormayan asma tavan modelleri evin genel temasına uymalı klasikler gibi beyaz ve düz modellerden kaçınılmalıdır.
  4. Sayısız renk, desen ve tasarımdan ziyade damla şeklinde tavanlar, oval modeller, ışıklandırma şölenleri salon için asma tavan modellerinden birkaçıdır.
  5. Hayran bırakan asma tavan modellerinde farklı led ışıklandırmalar kullanarak oturma odasında dikkat çekici görüntüler oluşturabilirsiniz.
  Mantolama Nedir - Mantolama Çeşitleri

Son yıllarda mavi, mor ve kırmızı led ışık destekli asma tavanlardan zevkinize ve evinize en uygun olanı yaptıracağınız kişilere açık bir şekilde anlatmanız gerekir. Mümkünse bu işlem için her ayrıntıyı not alın. Galerimizde 18 farklı salon için, asma tavan dizaynı bulunmakta, bunlardan beğendiğinizin resmini alarak ustaya gösterip, süre ve fiyat alabilirsiniz. Yaptırıp pişman olmaktansa önce fikir sahibi olmak en iyisidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri