Yandex
Ev Dekorasyonu

Salon Ayna Modelleri

11.01.2017
3.069

Salonunuz için seçebileceğiniz çerçeveli, modern, taşlı, işlemeli ve ledli salon aynası modellerinden en güzellerini seçerek sizler için hazırladık.

Salon Ayna Modelleri

Salon ayna modelleri zarif ve estetik görünüm sunan dekorasyon ürünüdür. Bulunduğu ortama derinlik katan ayna modelleri mekanı geniş gösterir ve iç açıcı görünüm sunar. Salon için bin bir çeşit ayna modeli arasından dekorasyonunuza en uygun olanı seçerek elegant bir görünüm sağlayabilirsiniz. Kare salon aynası, yuvarlak salon aynası ya da trend olarak kullanabileceğiniz modern salon aynalarını en yeni modellerden seçerek salonda kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Ayna Modelleri Nasıl Kullanılır?

  1. Salonunuzun güneş alıp almadığı ayna modeli seçerken önemli bir etkendir. Duvar salon aynaları çok gün ışığı görmeyen salonlarda daha büyük tercih edilmelidir.
  2. Taşlı salon ayna modellerine yönelerek salonda şık ışıltılar sağlayabilirsiniz.
  3. Son yıllarda trend olarak kullanılan aynalı aplik modelleri salona aydınlık bir görünüm sağlarken derinlik de katar.
  4. Salon dekorasyonları için bir diğer ayna tercihi de komple duvarı kaplayan baklava desenli ayna modelleridir. Özelikle dar salonların daha büyük görünmesini sağlayan baklava desenli ayna modelleri trend görünümünde yansıması.
  5. Tablo gibi görünen çerçeveli salon ayna modelleri de salon ile aynı renk çerçevelerde yaptırılarak dekorla bütünlük sağlanabilir.

Şömineli Salonlarda Ayna Kullanımı

Şömineli evlerde şöminenin karşısına konuşlandırılan dikdörtgen aynalar veya büyük boy aynaları şöminenin yaydığı ışığı arttırmada etkilidir. Şömineli koyu renklerde döşenen salon modellerinde klasik salon ayna modellerini tercih ederek dekorda bütünlük sağlayabilirsiniz.

Salonlarda Çerçeveli Ayna Modelleri

Çerçeveli ayna modelleri birkaç parçada bütünlenerek salon modellerinde trend bir görünüm oluşturur. Varak çerçeveli, taşlı çerçeveli veya kırık parça aynalı modellerde salonlara en çok yakışan modeller arasında.

Salon Mobilyalarında Ayna Kullanımı

Trend haline gelen mobilyaların ayna ile kaplanması hem etkileyici hem de estetik bir görünüm bırakır. Özellikle orta sehpalar, televizyon üniteleri ve konsollarda dış cepheler mobilya üzerine ayna kaplaması yapılıyor. Salonların daha geniş görünmesini sağlayan aynalar bir de mobilyalara döşendiğinde ferah ve lüks görünümü destekliyor.

  Avangart Salon Dekorasyonu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri