Yandex
Ev Dekorasyonu

Şahane Salon Avize Modelleri

23.11.2016
10.118

Salon Dekorasyonu İçerisinde Kullanılan Şahane Salon Avize Modelleri. Odanın Havasını Değiştirecek, Mobilyalara Renk Katacak Salon Avizeleri.

Şahane Salon Avize Modelleri

Salon avize modelleri diğer odalara nazaran daha özenli seçilmelidir. Gelişen teknoloji ile üretilen salon avize modelleri görsellikte sınır tanımıyor. Salonların tüm görünümünü etkileyen mobilyaları renklendiren, duvar ve zemin dekorasyonunu canlandıran avizeler, salonlar için en iyi aksesuarlardır. Salonunuz için seçtiğiniz avize modelleri; koltuk takımlarını, halıları, perdeleri ve duvarın rengini en iyi şekilde aydınlatarak salon dekorasyonunu daha stil sahibi gösterir.

Salon avize modellerinde kararsız mı kalıyorsunuz?

Çok fazla alternatifi bulunan avize modellerinde en önemli olan kullanım alanı ve odayla olan ilişkisidir, bunlara dikkat ederek şahane salon avize modellerine sahip olabilirsiniz.

  1. Seçtiğiniz avize modeli sportif görünümlü ise bu avize modelini avangard bir koltuk takımı ile kombine edemezsiniz. Hem koltuk takımı, hem de avize odada kendini yabancı hisseder. Bunun için spor bir ambiyans varsa sportif avizeler avangard bir ortamsa klasik veya kristal taşlı avizeler seçilmelidir.
  2. Diğer yandan geniş bir salona küçücük bir avize tercih etmek tavanın tamamen boş kalmasını sağlar. Büyük salonunuza büyük ve gösterişli ben buradayım diyen avizeler tercih etmelisiniz.
  3. Küçük salonlarınız için büyük avize seçimi de yanlıştır. Daha zarif ve kibar modellere bakarak salonunuzla kontrast yakalamalısınız.
  4. Kristal taşlı, siyah renkli, fanus modeller veya dalya modeller salon avize modellerinde en çok tercihler arasında olsa da bu tamamen sizin zevkinize kalmış bir olgudur.
  5. Son yıllarda salon avize modellerinde duvara desenini yansıtan avizelerde trend bu avizeler duvara harika bir desen çizerek salonda farklı bir hava estiriyor.

NOT: Birçok avize mağazası dönem, dönem kampanyalar yapıyor. Bu kampanyaları takip ederek en beğendiğiniz avize modelini çok daha uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Sizler için seçtiğimiz birbirinden şahane, 30 göz kamaştırıcı salon avize modelinden seçim yapmak size kalmış.

  2020 Aydınlatma Dekorasyonları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri