Yandex
Ev Dekorasyonu

Modern Salon Asma Tavan Dekorasyonu

20.11.2016
6.790

Modern Salon Asma Tavan Dekorasyonu, Oturma Odası ve Salonlarınıza Canlı Bir Atmosfer Kazandırır. Sizler için Benzersiz 18 Alçıpan Salon Tavan Dekorasyonu.

Modern Salon Asma Tavan Dekorasyonu

Salon asma alçıpan tavan dekorasyonu kartonpiyer uygulamalarının yerini alıyor. Modern yapılarda karşımıza çıkan asma tavanlar hem dekoratif açıdan şık hem de son yılların trendlerinden. Eskiden sadece rezidans binalarda uygulanan salon asma tavan dizaynları günümüzde hemen hemen her evde yapılabiliyor. Sadece salon dekorasyonu için değil evin her alanına uygulayabileceğiniz asma tavanlar spesifik tasarımlarla son derece eşsiz duruyor. Evinizin salonuna şıklık katmak, salon da büyük değişiklikler yapmak için görsel açıdan harika tasarımlara sahip alçıpan tavanları denemelisiniz.

Gösterişli atmosfer oluşturan salon alıçpan tavan dekorasyonu siz nasıl isterseniz o modellerde yapılır ve sınırsız süslemelerle tavan donatılabilir. Led ışıklı aydınlatmalardan tutunda ince işlemeli ve nişli modeller bile asma tavanlarda uygulanabiliyor.

Olmazsa olmazlardan görülen salon asma tavan modelleri evin havasını değiştirerek farklı bir misyon yüklüyor. Sıradanlıktan sıkılan kişiler için farklı şekillerde dizayn edilen modeller mobilyaların görünürlüğünü de arttırıyor.

Salonda Asma Tavan Yapılırken Bilmesi Gerekenler

Dekorasyonun uyum içerisinde olması gerekir bu yüzden odanızın genişliğinden tutunda, mobilya ve perde seçimine kadar bir dizi detaya dikkat etmelisiniz.

  1. Küçük bir salona çok ayrıntılı döşenen asma tavan güzel görünmezken, çok geniş salonlarda da sadece ortada konuşlandırılan asma tavan stilleri hoş durmayacaktır.
  2. Salonlarda uygulanan asma tavan modelleri 3 – 4 parça ile birleştirilerek dekore edilebilirken tek bir karede de birleştirilebilir. Bu karelerde farklı renkler tercih edebilir, salonda kullanılan mobilyalara zıt renkler kullanarak kontrast yakalayabilirsiniz.
  3. Tavanınıza da renk katmak istiyorsanız salonunuzdaki bir duvarı farklı renge boyayarak aynı renklerde tavana dekor uygulatabilirsiniz. İyi bir usta bularak modellerimizden beğendiğinizi yaptırabilir veya modeller üzerinden kendi fikirlerinizle değişikliklere gidebilirsiniz.

Evinizin daha lüks ve zengin görünmesini sağlayan asma tavan modelleri mekanın göz alıcı görünmesini sağlayacaktır. Spot ve led ışıklar ile aydınlık sağlanan salonda misafirleriniz geldiğinde rahatlatıcı bir ortam hazırlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri