Yandex
Ev Dekorasyonu

Şahane Banyo Dekorasyonları

14.12.2016
2.814

Şahane Tasarıma Sahip, Mutlaka Görmeniz Gereken Banyo Dekorasyonları. 18 Mükemmel Banyo Dekorasyonu Hayal Gücünüzü Zorluyor.

Şahane Banyo Dekorasyonları

Banyo dekorasyonu zor gibi görünebilir fakat verdiğimiz en güzel fikirler ve modellerle bu iş sandığınızdan kolay olacak. Banyo tasarlarken bütçenizi buna uygun ayarlamanız gerekir. Bütçenizin yetmediği yerde, banyodaki pahalı detayları ucuzlatacak çözümler her zaman mevcut. Lavabo, küvet veya duşakabin gibi kısmen kolay yenilenebilen alanlar ve kullanabileceğiniz dekoratif ürünlerle şahane banyo dekorasyonları ortaya çıkarabilirsiniz.

Banyo Dekorasyonları Nasıl Olmalı?

Öncelikle nasıl bir banyo istediğinize karar verin. Modern yaşamı baz alarak, banyo yaptıracaksanız sadece modern görünüme önem vermeniz gerekmez çünkü; vintage, eklektik, klasik ve avangard gibi banyolarda artık çağdaş yaşamda sık kullanılan dekorlardan.

  1. Tercih ettiğiniz tarza göre banyonuzda kullanacağınız objeleri araştırın ve seçtiklerinizi bir listeye yazın.
  2. Duvar, zemin ve tavan dekorunda seçtiğiniz tarza göre kaplamalar kullanmalısınız. Tercihinizi avangardan yana kullandığınızı düşünelim. Bu yönde ilerleyerek banyo fayanslarınızı altın işlemelerle veya altın rengini içinde barındıran modellerden tercih edebilirsiniz. Banyo dekorasyonunda avangard tarz kullanılacaksa seçilen yer dekoru da bu yönde ilerlemelidir. Yer zemini ve tavan zemini altın rengi ile en uyumlu olan bej, kemik rengi, gri gibi renklerden tercih edilerek dekorla bütünlenebilir.
  3. Lavabo tezgahı ve duş alanları yine şaşalı objelerden tasarlanmalı ama mekanında çok boğmamalıdır. Bu açıdan gümüş renginde lavabolar tercih edebilir yada masif mobilyaya yönelebilirsiniz.
  4. Yine aydınlatma sistemi bu tarzda işlemeli aplikler, kristal taşlara sahip tavana monteli avizeler kullanılabilir. Aydınlatma sizin gösterişi ne kadar sevip sevmediğinizle alakalıdır.
  5. Banyo dekorunda her objenin abartılı olması gerekmez. Vurguyu tek bir yere yapmak, dikkatleri birkaç objeye yerine tek bir noktaya çekmek dekorda en önem verilen sistemdir. Bu açıdan çok fazla gösterişli bir banyo modeli tasarladıysanız aksesuar kullanmayı iptal etmelisiniz.
  Pembe Banyo Dekorasyonu Tercihi

Hiçbir yerde görmediğiniz birbirinden şahane banyo dekorasyonlarını sizin için galerimizde derledik. Bu modelleri inceleyerek banyonuzda en şık duracak ayrıntıları toplayarak kendi banyonuzu dekore ettirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri