Ev Dekorasyonu

Sade Yatak Odası Dekorasyonu

04.12.2018
618
Sade Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak odanızda modern bir hava yakalamak için sade ve basit bir tarz tercih edebilirsiniz. Sade yatak odası dekorasyonu modern bir yatak odasına sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Modern bir yatak odası duvarını krem, bej, yeşil ve leylak tonlarında boyayabilirsiniz. Kendi tarzınızda tasarladığınız bir yatak odası oraya daha çok ait hissetmenizi sağlayabilirsiniz. Daha koyu ve ağır renklerden hoşlanıyorsanız daha açık tonlarını tercih etmelisiniz. Bu sayede yatak odanızda çok daha kolay bir şekilde enerji toplayabilirsiniz.

Sade Yatak Odası Modelleri

Odanızda farklı bir hava istiyorsanız 3 duvarı gri renge boyayıp yatağınızın başına denk gelen duvarda ahşap malzeme kullanabilirsiniz. Bu şekilde odanıza karakteristik modern bir hava katabilirsiniz. Sade yatak odası dekorasyonu modellerinden birisi de duvarda tuğla deseni kullanmak. Kırmızı renkli kiremitle odanıza tuğla havası kazandırabilirsiniz. Strafor kullanarak kendiniz bu deseni oluşturabilirsiniz. Son dönemde minimalist tarzı yansıtan objeler ve yatak odası dekorasyonu yapabilirsiniz. Odanızda fazlalıklardan kurtularak açık renk duvarla çok daha ferah bir görünüme kavuşacaksınız

Sade bir yatak odasının en önemli unsurlarından birisi de aydınlatmadır. İşlev bir aydınlatma sistemi zaten açık renklerde boyanmış olan odanızı çok daha geniş gösterecektir. Akşamları yatmadan önce kitap okumaktan hoşlanıyorsanız yatağın her iki tarafında mutlaka okuma lambaları bulundurmalısınız. Odanızda okuma köşesi yapmak istiyorsanız lambader ile konforlu tekli koltuk kullanabilirsiniz. Odanızda modern bir hava kazanmak için seçeceğiniz nevresimlerin de rengi çok önemlidir. Beyaz ya da gri renkli modern bir nevresim takımı kullanabilirsiniz.

Sade Yatak Odası Dekorasyon Önerileri

Yatak odanızda rahat bir uyku çekmek istiyorsanız koyu renkli duvarları tercih edebilirsiniz. Koyu renklerin odanızda karamsar bir etki yaratmaması için çok ışık aldığından emin olmanız gerekiyor. Sade yatak odası dekorasyonu koyu renklerle dengelemek için açık renkleri birlikte kullanmalısınız. Halınızda açık mavi renkler tercih ederek çok daha şık görünümlü bir odaya kavuşabilirsiniz. Halı kullanmak istemiyorsanız açık renk parkeler tercih edebilirsiniz. Sağlıklı bir uyku için kaliteli bir yatak tercih etmeniz gerekiyor. Son dönemlerde bazalı yataklar hem uygun fiyatlı olduğu için hem de konforlu olduğu için tercih ediliyor.

  Büyük Yatak Odası Dekorasyonu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri