Ev Dekorasyonu

Sade Oturma Odası Dekorasyonu

08.07.2020
31
Sade Oturma Odası Dekorasyonu

Son zamanlar evimizde oldukça fazla zaman geçirmekteyiz. Biliyorsunuz ki renklerin biz insanlar üzerindeki etkisi büyük. Örneğin açık tonlar. Hem içimizi ferahlatır hem de bizde bir güven sağlar. Evde bize ayrılan büyük bir zaman bulunmaktadır. Bu zamanı sıkılmadan geçirmenin tek çözümü odamızın renklerive sadeliğidir. Sade oturma odası dekorasyonu yaparken bizi sıkmayan çok karışık desenler yerine oldukça sade ve açık tonlarda mobilyalar aksesuarlar seçmektir. Ayaklarımızı uzatıp televizyon izlemek veya kitap okumak istediğimiz zaman o karmaşık görüntü içine girip dikkatimiz dağılabilir. Eğer evde oturma odası için ayrılan bölüm küçük ise bunu en sade ve en doğru şekilde dekor etmemiz gerekir. Dar bir alanı daha çok küçültmek yerine küçük, konforlu ve rahat ürünler alarak hem alanımızı genişletmiş olmakla beraber oldukça kullanışlı bir alan elde etmiş oluruz. Alan büyük ise de oldukça ferah bir mekan elde etmek için her durum için son derece dikkatli olmalıyız.

Sade Oturma Odası Dekorasyonu Şıklığı

Sade Oturma Odası Dekorasyonu

Sade oturma odası dekorasyonu tüm evinizdeki o ferahlığı ortaya çıkaracaktır. Oldukça sade seçimler yaparak evinizde belki de görmediğiniz o rahatlığı ve ferahlığı hissedeceksiniz. Sade objeler ve mobilyalar seçtiğiniz zaman ne kadar modern ve estetik bir ortamda bulunduğunuzu fark edeceksiniz. Abartısız kaliteli görünüm veren oturma odanızın şıklığıyla orda yaptığınız her şeyden mutluluk duyacaksınız ve bu sizi mutlu hissettirip huzur verecektir.

Oturma Odası Dekorasyonu İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir?


Sade oturma odası dekorasyonu
için yapmamız gerekenleri sizin için derledik;
Açık renkli mobilya ve oturma grubu seçmelisiniz. Oturduğunuz alanı iyi bir aydınlatma ile aydınlatmanız da önemlidir. Çok fonksiyonlu ürünler seçebilirsiniz. Örneğin misafiriniz geldiği zaman TV  ünitesinin açılıp yatak olması gibi… Bir çok gözlü çekmece yaptırabilirsiniz. Böylelikle eşyalarınız göze batmayacak ve gözünüze oldukça sade bir görünüm verecektir. Oldukça sade ve gözünüze hitap eden aksesuarlar seçin.

  Ahşap Paletlerden Koltuk Yapımı Fikirleri

Eğer oturma odanıza bir dekorasyon yapmayı düşünürseniz bu sadelik ve renklerin uyumu olmalıdır. Böyle seçimler yaparak evinizde geçirdiğiniz zaman sizin için çok daha güzel olacaktır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri