Ev Dekorasyonu

Ranza Yatak Modelleri 2020

07.02.2020
894
Ranza Yatak Modelleri 2020

Özellikle çocuk odası dekorasyonu yaparken ranza yatakları tercih edebilirsiniz. Birden fazla çocuğunuz varsa ranza yataklar alandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Geri kalan alan da çocuğunuz için çalışma alanı oluşturabilirsiniz. Çok fazla misafiriniz oluyorsa ranza yataklar kullanışlı olacaktır. Ranza yatak modelleri 2020 sezonunda çocukların yaşlarına göre değişiyor. Çocuk odası için yatak tercih edecekseniz biraz daha tasarım ve renkli ranzalara göz atabilirsiniz. Renkli geometrik desenler bulunan ranzalar çok daha şık görünüyor.

Renkli Ranza Yatak Modelleri 2020

Ranza seçerken koyacağınız yerin ölçüsüne uygun bir model tercih edebilirsiniz. Ranza yatak modelleri 2020 sezonunda çocuklar için oldukça uygun. Ranzalar çocuklarınız için güzel manevra alanı oluşturacaktır. Gömülü ranza modelleri yeni sezonda özellikle yer sıkıntısı çeken evlerde tercih edilebilir. Oda küçükse geniş göstermek için gömülü ranzaları tercih edebilirsiniz. Özellikle odada birden fazla ranza bulunduracaksanız bu ranza modelini tercih edebilirsiniz. Ortada fazla yer açıldığı için çocuklarınıza oyun alanı tasarlayabilirsiniz. Çocuklarınız odasında vakit geçirirken çok eğlenecektir.

Üst katta yatan çocuklar için mutlaka koruma kısmı bulundurmalısınız. Ranzayı duvar kenarına sabitleyerek çocuklarınızın duvarı istedikleri gibi doldurmasını sağlayabilirsiniz. Kızlar için pembe ranzaları tercih edebilirsiniz. Üzerine çiçek yapıştırmaları da yapıştırarak çok daha şirin görünen ranzalara kavuşabilirsiniz. Ahşap malzemelerden yapılan ranzalar tercih ederek çok daha doğal görünen odalara kavuşabilirsiniz. Nevresim olarak da pembe çiçekli nevresimleri tercih edebilirsiniz. Bebe mavisi tonlarındaki ranzaları erkek çocuklar için tercih edebilirsiniz. Nevresim olarak da koyu renkleri tercih edebilirsiniz.

Ranza Yatak Dekorasyonu

Evinize çok misafir geliyorsa yatacak yer ayarlamak için ranza tercih edebilirsiniz. Ranza yatak modelleri 2020 sezonunda modern dekore edilen evlerde de tercih ediliyor. Modern tasarımlı ranzalar genellikle koyu renkli ahşaptan tercih ediliyor. Açık renkli duvarlara sahipseniz koyu ahşaptan yapılan ranzalar odaya çok güzel uyum sağlıyor. Özellikle tahta parçalı görünüme sahip ranza modelleri ile çok modern görünüyor. Ranzanın üst ve alt kısmında yatan çocuklarınızın isimlerini yazabilirsiniz. Ahşap bloklar kesip renkli bir şekilde boyayabilirsiniz.

  Yataş Bazalı Yatak Modelleri 2020

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri