Yandex
Ev Dekorasyonu

Pudra Rengi Salon Dekorasyonu

08.12.2016
2.616

Pudra Rengi Salon Dekorasyonu Nasıl Olmalı? Feminemliği En İyi Yansıtan Pudra Rengi Salon Dekorasyonları Şirin Tasarımları Bu Adreste.

Pudra Rengi Salon Dekorasyonu

Pudra rengi salon dekorasyonu her bayanın mutlaka gönlünde taht kuran pembenin renklerinden oluşan bir dekor stilidir. Pudra rengini oluşturan beyaz ve pembe deki renklerin kendince anlamları vardır. Feminenliği yansıtan pembe renk romantik, sıcak ve samimiyeti yansıtır. Pembe beyaz salon dizaynlarında her daim huzur ve dinginlik bulunduğundan bu mekânlar tüm yorgunluğunuzu giderir.

Pudra Rengi Salon Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

Pudra rengi bir çok renkle kombin olarak uyumlu olmasına rağmen renklerin farklı tonları bulunduğundan koyuya kaçmamakta fayda var.

  1. Beyaz renk ile kombin edilen pudra rengini kullanacaksanız bunu büyük alanlarda değil küçük aksesuarlarda tercih etmeniz gerekir. Aksi takdir de pudra pembesinin kullanıldığı alan dikkat çekicilikten uzak karartıcı bir görünüme bürünür.
  2. Salon dekorunuzda beyaz ve pembe renk tonlarında en feminen ve sıcak duyguyu veren renk kombini pudra tonları ve uçucu renklerdir. Hal böyle olunca pudra rengi kadınlığı en iyi şekilde yansıtır.
  3. Pudra rengi salon tasarımlarında sadece beyazla kombine etmeniz gerekmiyor. Pudraya yakışabilecek turkuaz, mint yeşili, camgöbeği ve turuncu renkleri dekorunuza ekleyebilirsiniz.
  4. Salonlarda hareket sağlamak için desenlerinde önemi büyüktür. Duvarlarda desenli objeler veya pembe desenli tekli bir berjer yeterince iş görür.
  5. Minimalist döşenmiş salonlarda pudra ve açık renklere ek olarak; gösterişli tek bir obje aksesuar, dekoratif görünüm için yeterlidir.
  6. Pudra rengi salon dekorasyonları tasarlanırken pudranın göze ilk çarpan renk olması gerekir. Bu nedenle şaşalı aksesuarlar ve gösterişli ürünler kullanarak renkleri patlatabilirsiniz.
  7. Pudra berjerler, turkuaz üçlü koltuk veya köşe koltuklarında çok şık duracaktır. Dekoru bütünlerken pembeye ağırlık vermek için avize ve yer halısı da pembe renk tonlarında tercih edilebilir.
  8. Mint yeşili ve pudra renkten ibaret bir salon düşünüyorsanız harika duracak olan aksesuarlarda gümüşleri ve cam objeleri tercih edin.
  9. Sıra dışı etki için pudra rengini açık tonlarda başka bir renk ile kombinledikten sonra; lacivert ve siyah renkler de aksesuarlar dizaynda göz kamaştırıcı etkiler oluşturabilir.
  Tv Koltuğu Modelleri ve Fiyatları

Pudra Rengi Salon Dekorasyonu

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri