Yandex
Ev Dekorasyonu

Pudra Pembe İle Uyumlu Renkler Hangileridir?

10.08.2019
762
Pudra Pembe İle Uyumlu Renkler Hangileridir?

Ev dekorasyonu yaparken renklerin uyumu çok önemlidir. Birbiri ile uyumlu renkleri kullandığımızda hem göze hitap eder hem de dinlendirici bir özellik taşır. Son dönemlerde en çok aldığımız sorulardan birisini cevaplayacağım. Pudra pembe ile uyumlu renkler hangileridir? Yeni gelinler arasında oldukça popüler bir renk olan pudra pembesi ile çok şık ev dekorasyonu yapabilirsiniz. Evinizin herhangi bir odasında pembe rengi tercih ettiyseniz aksesuar olarak uygun eşyaları tercih etmelisiniz. Özellikle salonda açık renkler kullanarak çok şık sonuçlar alabilirsiniz.

Pembe ile Uyumlu Renkler

Pudra pembe ile uyumlu renkler hangileridir? Sorusunun ilk akla gelen cevabını açıklıyorum. Pembenin her tonu ile sık kullanılan renklerden birisi gri. Grinin hemen hemen her tonunu pembe ile kombinleyebilirsiniz. Duvarda koyu gri tonunu tercih ettiyseniz o sert havayı kırmak için pudra pembesini tercih edebilirsiniz. Salonda koltuğunuzun yastıklarını pudra pembesi renginde tercih ederseniz çok daha ferah bir hava oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda diğer eşyalarda da beyaz tonunu kullanarak ortamı dengeleyebilirsiniz.

Yatak odanıza farklı ve enerjik bir ortam oluşturmak istiyorsanız içerisinde sarı rengini barındıran duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz. Yatak başı çekmecelerinizde ve yastıklarınızda pudra pembesi tercih ederek ortamı daha dinamik bir hale getirebilirsiniz. Yatak örtüsü olarak açık beyaza yakın gri tonlarını tercih etmenizi öneriyorum. Kız çocuğunuzun yatak odasının tamamen pembe olmasını istemiyorsanız turkuaz ile birlikte kombinleyebilirsiniz. Duvarda pudra pembesi boya, turkuaz halı ve nevresimler ile birlikte daha eğlenceli bir ortam oluşturabilirsiniz.

Pudra Pembe İle Uyumlu Renkler Hangileridir?

Pudra pembesi ile biraz daha havalı bir kombin yapmak istiyorsanız siyah tercih edebilirsiniz. Eşyalarda siyah tonlarını kullanarak dengeyi sağlamak için de gerekli yerlerde pudra pembesi tonlarını tercih edebilirsiniz. Siyah mobilyalar ile birlikte kullanılan pembe aksesuarlar evinizi daha modern gösterecektir. Özellikle mutfağınızda bu renk uyumunu yakalayabilirsiniz. Pembe renkli mutfak aksesuarları ile birlikte siyah ya da acı kahve tonlarındaki dolaplarınızı kombinleyebilirsiniz. Pudra pembesi ile kesinlikle kullanılmayacak renkler ise kırmızı, turuncu ve kahverengi. Bu renkler evinizi çok boğucu ve sıkıcı bir hale getirir.

  Yüklük Dolap Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri