Yandex
Ev Dekorasyonu

Prefabrik Ev Fiyatları ve Modelleri

19.09.2020
29
Prefabrik Ev Fiyatları ve Modelleri

Prefabrik ev fiyatları ve modelleri, değişen firmalar üzerinden farklı özelliklerine göre farklı rakamlarda sunuluyor. Ancak en düşük bütçeli ailelerden geniş bütçelere sahip ailelere kadar her bütçeye hitap edebilecek modelleri mevcut…

Prefabrik ev fiyatları ve modelleri, evin özellik ve malzemelerine göre değişiklik gösterir. Ancak bu prefabrik evler, diğer betonarme yapıdaki evlerin yapılarına nazaran üretimi çok daha hızlı olan ve kurulumu ise çok daha az bir süre alan evlerdir. Ayrıca daha tasarruflu olarak daha ekonomik fiyatlarda ev sahibi olabilmenize olanak tanır.

Prefabrik Evlerin Özellikleri

Prefabrik evlerin özellikleri, çok daha tasarruflu bir ev alımı sağlaması ile başlar. Ayrıca çok kısa bir zaman içerisinde üretimi yapılmakta ve kurulumu sağlanmaktadır. Bu ev modelleri, aslında hazır ev tipleridir. Dolayısıyla betonarme yapıdaki evlere göre daha yüksek bir ses, su ve ısı yalıtımı vardır. Kısacası daha yüksek düzeyde bir izolasyon sağlamaktadır.

Prefabrik evlerin özellikleri, farklı villa modellerinde değişen özellikler olarak karşımıza çıkar. Villa tipli modeller, genelde modüler bir yapıya sahiptir. Bu sayede sökülebilir ve başka bir bölgeye de taşınabilir özelliklerde tasarlanmıştır. Ayrıca deprem bölgeleri açısından betonarme yapıdaki binalara nazaran daha güvenli, daha dayanıklı ve daha sağlam yapıdadır.

Senelerce Beklemeden Farklı Prefabrik Ev Fiyatları ve Modelleri Üzerinden Eviniz Olsun!

Senelerce beklemeden farklı prefabrik ev fiyatları ve modelleri üzerinden eviniz olsun! Evet, bu mümkün… Prefabrik ev modelleri, inşa edilme zamanlarıyla klasik olan betonarme yapıdaki evlerin üretimine göre %75 daha kısa bir zamanda üretilebiliyor. Dolayısıyla seçtiğiniz modele göre fiyat ödeyecek olduğunuz bu evlerin tamamlanması ve hayata geçirilmesi de ayları bulmuyor. Sadece bir hafta gibi bir sürede tamamlanabiliyor.

Bu önemli olan üstün özelliği sayesinde prefabrik ev fiyatları, başka konut modellerine nazaran daha avantajlı olmakta… Konutun inşası için kullanılan bütçe azalmakta, işçilik süresi kısalmakta olduğu için fiyatlar da oldukça ekonomik boyuttadır. Dolayısıyla rakamlar da tıpkı bu ev modelleri gibi oldukça minimize edilmiştir. Bu noktada 1+1 ev modellerinden 4+1 ev modellerine ve daha büyük ev tiplerine kadar konut konseptlerine rastlamak mümkündür. En büyük olanlar bile ortalama olarak bir hafta kadar bir zamanda kurulum süresi tamamlanıp sahibine teslim edilir.

  Düşük Bütçe Minimal Dekor Fikirleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri