Yandex
Ev Dekorasyonu

Otantik Mutfak Dekorasyonu

23.09.2019
727
Otantik Mutfak Dekorasyonu

Evinizde farklı bir dekorasyon stili belirlemek istiyorsanız mutfağınızı farklı bir şekilde dekore edebilirsiniz. Otantik mutfak dekorasyonu tercih ederek evinizi daha hareketli gösterebilirsiniz. Kır evi mutfak tarzını benimseyerek mutfağınızı daha tatlı gösterebilirsiniz. Mutfağınızda ahşap dolapları ve ahşap görünümlü tezgahları kullanarak çok daha şık görünen tasarımları tercih edebilirsiniz. Otantik tarzın temelinde ahşap malzemeden üretilmiş eşyalar bulunuyor. Otantik tarz mutfaklarda çok şirin göründüğü için son dönemlerde çok tercih edilmeye başlandı. Mutfağınızda enerjik bir ortam yaratmak için otantik tarzı tercih edebilirsiniz.

Otantik Mutfak Tarzı 2020

Mutfağınızı yenilemeyi düşünüyorsanız ancak fazla bir bütçeniz yoksa ufak dokunuşlarla da mutfağınızı yenileyebilirsiniz. Mutfak dolaplarını sarı, mavi, yeşil renklerinin pastel tonlarına boyayabilirsiniz. Otantik mutfak dekorasyonu genellikle uyumlu birkaç rengin bir arada kullanılması ile oluşur. Ahşap dolaplara ve küçük bir mutfağa sahipseniz açık pastel sarısı rengi tercih ederek çok daha şık görünen mutfaklara sahip olabilirsiniz. Renkli dekorasyonlarda duvarda genellikle krem tonları tercih ediliyor. Bu sayede mutfağınız çok daha geniş görünebilir.

Mutfak dolaplarının içine renkli kumaşlardan örtü serebilirsiniz. Pitikareli renkli kumaşlardan yapılan örtüler oldukça popüler. Country tarzda bir dekorasyon yapmak için mutlaka ahşap askılı rafları da kullanabilirsiniz. Koyu renkli mutfak raflarının içerisinde kurdeleli reçel kavanozlarınızı ya da baharatlarınızı saklayabilirsiniz. Mutfağa bitki yerleştirmeyi düşünüyorsanız bu raf modellerini tercih edebilirsiniz. Mutfağınızın eviniz ile bütün görünmesini istiyorsanız yerlere ahşap görünümlü fayans modellerini döşeyebilirsiniz. Evde kullandığınız döşeme ile aynı renkte olmasına özen göstererek çok daha bütün bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Otantik Mutfak Dekorasyonu 2020

Soft bir görünüm oluşturmak için krem ve bej tonlarını tercih edebilirsiniz. Açık renkli tezgah modelleri ile çok uyumlu olan bu renkleri mutfak dolaplarında ya da zemin ve tezgah arası fayanslarında tercih edebilirsiniz. Mutfak dolaplarında parlak modeller yerine pastel bir görünüm tercih etmek daha doğru olacaktır. Kahve tonlarında tercih ettiğiniz pastel renkler ile dolaplarınızı yeniden boyayabilirsiniz. Bu sayede nostaljik dokunuşları mutfağınızda canlandırarak otantik bir görünüm elde etmiş olursunuz. Otantik mutfak dekorasyonları için yaratıcı olmanız gerekiyor.

  2020 En Yeni Mutfak Dolap Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri