Ev Dekorasyonu

Öğrenci Evi Dekorasyon Fikirleri

16.03.2019
311
Öğrenci Evi Dekorasyon Fikirleri

Öğrenci evleri de kendine has bir tarza sahip olabilir. Ucuz malzemeleri tercih ederek evinize hoş bir görünüm kazandırabilirsiniz. Öğrenci evi dekorasyon fikirleri oldukça yaratıcı. Renkli dolaplar ya da duvar dekorasyonlarını tercih ederek evinize karakter kazandırabilirsiniz. Kiracı olarak kaldığınız evde duvar dekorasyonu yapmak biraz zor olabilir. Bunun yerine üç boyutlu duvara monte edilebilen dekorasyon ürünlerini tercih edebilir veya kendiniz yapabilirsiniz. Marketlerden veya herhangi bir yerden tahta kasa edinerek çok hoş görünen dekorlar oluşturabilirsiniz.

Öğrenci Evi Dekor Fikirleri 2019

Öğrenci evinin pratik ve kolay temizlenebilir bir şekilde dekore edilmesi çok önemli. Günün büyük bir kısmını okulda geçireceğiniz için temizlik yapmaya pek vakit ayıramayabilirsiniz. Olabildiğince az eşya ile büyük etkiler oluşturabilmelisiniz. Öğrenci evi dekorasyon fikirleri arasından kendinize uygun tasarımları tercih edebilirsiniz. Evde sizden başka yaşayan biri ya da birileri daha varsa eşya seçiminde ortak kararlar alabilirsiniz. Bu sayede çok daha kolay bir şekilde evinizi döşeyebilirsiniz. Evinizi dekore ederken mutlaka yaşınızı yansıtacak eşya modellerini tercih edebilirsiniz.

Öğrenci evinde göze çarpan ilk şey boş duvarlardır. Duvarlarınızı boyayarak renklendiremeyeceğiniz için renkli posterleri tercih edebilirsiniz. Daha duygusal ve anlamlı bir alan oluşturmak için arkadaşlarınızla birlikte çektirdiğiniz fotoğrafları duvarları süslemek için kullanabilirsiniz. Evin salonunda çok fazla eşya kullanmaktan kaçınmak iyi bir dekorasyon tercihi olabilir. Eşya alımına başlamadan önce ev arkadaşınız ile bütçenizi ayarlamanız gerekiyor. Uygun bütçeyi ayarladıktan sonra çok da eski görünmeyen, vintage mobilyalarla evinize farklı dekorasyonlar yapabilirsiniz.

Öğrenci Evi Dekorasyonu 2019

Kendi odanızı döşerken kalacağınız yıla göre biraz cömert davranabilirsiniz. Tamamen sizi yansıtan bir oda tasarlarsanız, odanızda geçirdiğiniz vakitten keyif alabilirsiniz. Öğrenci evi dekorasyon fikirleri arasından kendinize uygun bir tema seçmeniz gerekiyor. Temaya uygun bir şekilde dekorasyon yaparak odanızı daha sevimli bir hale getirebilirsiniz. Geçici olarak kaldığınız süre boyunca ikinci el eşya modellerini tercih edebilirsiniz. Çok dökük bir eşyayı iyi bir tadilattan geçirerek yepyeni hale getirebilirsiniz. Ayrıca vintage bir görünüm için bu eşyalar iyi olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri