Ev Dekorasyonu

Modern Mutfak Dekorasyonu

15.12.2016
2.013

Modern Mutfak Dekorasyonu Yaptıracaklar. Kullanışlı ve Ferah Mutfaklara Sahip Olabileceğiniz Etkileyici Görünen Mutfak Dekorasyonları Galerimizde.

Modern Mutfak Dekorasyonu

Modern mutfak dekorasyonu yaptırarak hem fonksiyonel hem de sadelikte birleşen zarifliği mutfağınıza taşıyabilirsiniz. Kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz mutfak dizaynlarında öncelik rahat hareket alanı, bol saklama deposu ve tüm günün geçeceği mutfakta mutluluk uyandıran dekoratif ürünler şarttır. Mutfağınız da ne istediğinize karar vererek dekorasyon yaptırmak en birinci şarttır.

Mutfak Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Yapacağınız değişikliklerde alana ve tarza göre hareket etmeniz gerekiyor. Mutfak dekorasyonunu en iyi şekilde tamamlamak için aşağıdaki maddelerden mutfağınız şekline uygun olan tavsiyelerden yararlanabilirsiniz.

Sade mutfaklar: Sade dizayna sahip mutfak dekorlarına amaç farklılık katmak ise kullanacağınız desenler dolap kapaklarına işlenerek modern görünüme kavuşturulabilir. Bunun dışında desenleri halınıza yansıtabilir veya tavanda enlemesine ve boylamasına şekillerde alçı tavan yaptırarak aralara led lambalar ile aydınlatabilirsiniz.

Açık mutfaklar: Oturma odanızla bütün olarak dekore edilen açık mutfaklarda estetik ve dizayn çok daha ön planda tutulmalıdır. Her daim göz önünde olan açık mutfaklar kullandığınız oturma odası ile renk uyumu sağlarsa çok daha zarif bir etki bırakır. Bu mutfaklarda niş kullanmak veya birçok elektrikli objeyi ankastre içine yerleştirmek hem dağınık görünümü ortadan kaldırır hem de her istediğinizde tezgah üzerinde ekstra yer kaplamaz.

Rengarenk mutfaklar: Genellikle iki renk tasarlanan mutfaklar birçok rengi içinde barındırdığında karmaşık bir etki yaymaktan korkulur. Fakat mutfağınızda kullanmak istediğiniz renkler ikiden fazla ise bu tonları en canlı renklerde seçerek dikkat çekici hale getirmelisiniz. Tek bir renge odaklanarak diğer renklerle bütünü harmanlayacaksanız seçtiğiniz renk ile dolap kapakları dizayn edilebilir diğer renkler ile de halı, perde ve aksesuarlar şekillendirilebilir.

Ankastrenin mutfakta önemi: Gelişen teknoloji ile mutfaklarımızda da estetik hızla gelişiyor. Ev endüstrisinin çok fazla geliştiği ülkemizde alanlarımızın daralması bu nedenle oldukça normal. Dar alanlar için üretilen ankastre mutfaklar en büyük kurtarıcımızken hem yer açmak hem de şık durması açısından her bayanın gözdesi.

  Modern Mutfak Dolapları

Sizler için seçtiğimiz etkileyici 18 farklı ve etkileyici mutfak dizaynı örnekleri ve bu mutfak dekorasyonlarının özelliklerini aşağıdaki resimlerden beğendiğinize tıklayarak öğrenebilir ve mutfağı yakından inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri