Yandex
Ev Dekorasyonu

Mutfak Avize Modelleri

14.12.2016
3.088

Mutfak Avize Modelleri Nelerdir? Mutfak Aydınlatmasında için; Kumaş, Desenli, Püsküllü, Taşlı, Plastik Veya Sarkıt Avize Modelleri Ve Özellikleri.

Mutfak Avize Modelleri

Evde en sık zamanın geçirildiği alanlar mutfaklardır. Bu açıdan mutfakların karanlık olmaması gerekir. Mutfaklar için özel üretilmiş avize modelleri üzerinde ince eleyip sık dokumak lazım. Almak istediğiniz mutfak avize modelleri çok şık veya gösterişli olabilir fakat bu durumda şöyle bir sorunlar karşılaşabilirsiniz her avize her mutfakla uyumlu değildir. Mutfağınız için avize seçerken bilmeniz, dikkat etmeniz gereken detayları yazdık ve en güzel tasarımları sizler için seçtik.

Zevkinize Uygun Tercih Nasıl Olmalı?

  1. Mutfağınızda klasik bir görünüm istemiyorsanız sıra dışı mutfak avize modellerine yönelebilir veya tam tersi  avangar avize modellerini seçebilirsiniz.
  2. Diğer yandan avize için cüzi bir miktar ayırdıysanız bu işi kendiniz de evinizde rahatlıkla yapabilirsiniz. Örneğin dantelden, pet şişelerden balon etrafına sarılmış tellerden veya kartonlardan çok şık avize modellerini el emeğinizin marifetleri ile herkese gösterebilirsiniz.
  3. Klasik tarzda avizeleri çok renkli bir mutfak dekorunuz varsa kullanabilirsiniz ama klasik avizeler çok dikkat çekici durmuyor.
  4. Eskiden sadece salonlar için düşünülen taşlı avize modelleri artık çok sık mutfaklarda da kullanılıyor.
  5. Avize seçiminde renk önemli bir ayrıntıdır. Mutfağınız ile ahenk içinde görünecek renk önemi zıt renkler kullanılarak daha dikkat çekici hale gelebilir.

Mutfak Avize Modelleri Nelerdir?

  1. Mutfak avizeleri; kumaş, desenli, püsküllü, taşlı veya plastik tarzda olabilir.
  2. Mutfak avize modellerinden biri de sarkıt avizelerdir. Son yıllarda trend olan ada mutfaklara çok yakışan sarkıtlar ada tezgahının olduğu alana konuşlandırılarak rahatlıkla aydınlık alan sağlanabilir.
  3. Mutfağınız için tercih etmeyeceğiniz tek model ise kumaş avizedir. Çok fazla yağ ve yemek kokusunun barındığı mutfaklarda kumaş avizeler çok sık kirlenir bu yüzden temizliği kolay olan avize modelleri tercih edilmelidir.
  4. Mutfak avize modellerinden plastik avize modelleri kullanım ve temizlik kolaylığı sağlar. Kolay temizlenmesi dışında kolayda sökülebilmesi gereken avize modelini seçerken her ayrıntıyı baz almak gerekir.
  Ağaç Dallarından Aydınlatma

Mutfağınızla uyumlu ya da tam ters etki oluşturacak avize modellerini tercih ederek sizde farkınızı ortaya koyabilir mutfağınızda dikkatleri avizeye çekerek hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Sizler için seçtiğimiz etkileyici modelleri galerimizde bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri