Ev Dekorasyonu

Mondi Yemek Odası Modelleri

25.01.2017
1.792

Mondi yemek odası modelleri. 2017 en güzel mondi yemek odası takımları. Mondi yemek odası modelleri nasıl yerleştirilir?

Mondi Yemek Odası Modelleri

Mondi yemek odası modelleri ile modası hiç geçmeyen dekorasyona imza atarsınız. Mondi yemek odası modellerinde zarif hatlara sahip konsol, cam etkilerde gümüşlüğü ile estetik yapıda bulunan sandalye üretimine her yıl yenisini ekliyor. Kendini sürekli yenileyen mondi markasında yemek odası modelleri her dekorda ve her metrekareye sahip odalarda kendini göstererek odak noktası haline gelecektir.

Yemek Odası Nasıl Yerleştirilir

  1. Yemek odalarını dekore ederken birkaç kez ürünlerin yerlerini değiştirebilir, denemeler yapabilirsiniz. Bu sayede hangi mobilya hangi alanda kendinizi daha iyi hissettiriyor ve yemek odası nasıl konuşlanıyorsa güzel duruyor öğrenebilirsiniz.
  2. Yemek odanız manzara alan bir mekana bakıyorsa ya da şehir merkezini görüyorsa yemek odanızı cam kenarına dekore etmeniz daha mantıklı olabilir. Yemek yerken hem içiniz açılır hem de misafirlerinizle daha ferah bir ortamda yemek yiyebilirsiniz.
  3. Mondi yemek odası modellerinin daha aydınlık bir görünüme kavuşmasını istiyorsanız duvarlarda aplikler, yemek masasının üstüne sarkıtılan avizeler ya da tavanda şık spotlar kullanılarak aydınlık bir etki yemek odalarında sergilenebilir.
  4. Dikdörtgen bir yemek odasına sahipseniz yine dikdörtgen etkilerde yemek masaları tercih ederek mekanı daraltmadan estetik etkiler oluşturabilirsiniz.
  5. Mondi yemek odası modellerinde, yemek masasından hariç konsol ve gümüşlükte bulunuyor. Konsolu bir köşeye üniteyi bir köşeye konuşlandırarak yemek masasının yemek odasında ortaya dizayn edebilirsiniz.
  6. Mondi yemek odası modellerinde bulunan konsolların üzerine daha estetik ve şık görünmesi için yine aynı etkilerde ihtişamlı ayna modelleri seçebilirsiniz.
  7. Yemek odalarınızı salonlarda dekore etmek istiyorsanız yemek odası ile salonu ayıran bir seperatör kullanabilir, ya da şık bir uzun puf kullanarak iki mekanı birbirinden ayırabilirsiniz.
  8. Mondi yemek odası modellerinde genellikle açık renkleri tercih etmiş. Her modelde krem, sedef ve beyaz renklerin hakimiyetini göreceksiniz. Yemek odalarında açık renklerin kullanılması saf ve temiz etkinin göstergesi.
  9. Mutfak ile yemek odası takımlarını kombinleyecekseniz yemek masaları ve mutfak dolaplarını aynı renklerde tasarlayabilir, aynı renk aksesuarları iki alanda da kullanabilirsiniz.
  İstikbal Ucuz Yemek Odası Dekorasyonları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri