Ev Dekorasyonu

Modern Yemek Odası Takımları

03.02.2017
1.713

Modern yemek odası takımları ailenizle ve dostlarınızla leziz yemeklere, derin sohbetlere ön ayak olacaktır. En güzel modern yemek odası takımları galerimizde.

Modern Yemek Odası Takımları

Misafirlerimiz, dostlarımız ya da ailenin buluştuğu tek yer olan modern yemek odası takımları her zaman tarzınızı ve çağdaş yaşamı yansıtmalıdır. Baş döndüren, her görenin büyüleneceği, ve görenlerde hayranlık bırakacak modern yemek odası takımları sadece yemek odaları ile değil tüm ev dekoru ile uyumlu olmalıdır. Birbirinden değişik tasarımda modern yemek odası takımlarından size uygun olanı galerimizden beğenerek modern yemek odası dekorasyonlarınız için yaptırabilirsiniz.

Modern Yemek Odası Takımları Nasıl Olmalı

  1. Modern yemek odası takımlarınızı mutfakla birlikte dekore edecekseniz bütünde birbirini tamamlamasını sağlamalısınız. Örneğin mutfak dolaplarınızda mürdüm rengin etkisi hakimse yemek odalarında açık renk high gloss mobilyalar seçerek sandalyelerde mürdüm renk kullanarak kontrastı yakalayabilirsiniz.
  2. Beyaz modern yemek odası takımlarından bayanlar genellikle çekinir. Çabuk kir gösterdiği, lekenin etkisi altında olduğu ve dekorda çiğ duracağını düşünen bayanlar high gloss olan parlak beyaz yemek odası takımlarına yönelebilir veya İngiliz tarzını yansıtan mat beyaz yemek odası takımlarından dekorlarında kullanarak ferah ve aydınlık bir odada leziz yemekler yenebilir.
  3. Modern yemek odası takımlarınızı solan ile aynı metrekarede bulunduracaksanız ya zıt renkleri kullanarak kontrast sağlamalısınız ya da bütünde dekoru ahenk içinde göstermelisiniz. Örneğin siyah ve beyaz renklerden oluşan salon dekorasyonunda hem siyah hem de beyaz renkleri rahatlıkla kullanabilir veya kırmızı renklerde yemek odası takımlarından seçerek çağdaş yaşamın modern çizgilerinden faydalanabilirsiniz.
  4. Modern yemek odası takımları düz çizgide olmak zorunda değil. Sıra dışı, spor, modern klasik, modern ve sade ya da gösterişli olabilir. Önemli olan şıklığın içinde zarafeti barındırmak dekorasyonda trend yaşamı yansıtabilmektir. Önemli olan seçtiğiniz modern yemek odası takımlarında kendi tarzınızı konuşturmaktır.
  5. Yemek masası ve sandalyeler, büfe, vitrin, gümüşlük ve kimi zaman televizyon ünitesi de bulunan modern yemek odası takımlarında farklı renklerde kullanılan sandalyeler odak noktası olmayı başarır.
  Bellona Yemek Odası Takımları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri