Yandex
Ev Dekorasyonu

Modern Salon Duvar Dekorasyonu

27.11.2016
2.153

Modern Salon Duvar Dekorasyonu İle Salonunuz Işıldasın. Vakit Geçirdiğimiz, Tüm Ailenin Toplanma Alanı olan Salonlar için Duvar Dekorasyon Örnekleri.

Modern Salon Duvar Dekorasyonu

Modern salon duvar dekorasyonunda yapılan ince işlemeler salonunuzun daha zarif görünmesinde büyük etki sağlar. Duvar dekoru yaptırırken en etkili statü ise kesinlikle salon dekoru ile uyumlu olmasından geçiyor. Her salon dekorunda şık duran duvar dekorasyonları özellikle küçük salon modelleri için tavsiye edilir. Çünkü küçük salonlarda çok fazla aksesuar kullanımı dekorun kalabalık görünmesini sağladığı için duvarlarda kullanılan dekorasyonlar aksesuarlarında duvarında daha şık görünmesini sağlar. Sıra dışı dekorasyon örnekleri en iyi şekilde duvarlarınızda tercih ederek salonunuzun daha dekoratif görünmesine katkıda bulunun.

Modern Salon Duvar Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Salon duvarı için en çok tercih edilen taş duvarlar, zemin dekorasyonunda kullanılan parkeler de duvarlarda tercih ediliyor.

  1. Girişli çıkışlı uygulanabilen duvar dekorları pürüzlü ya da pürüzsüz olarak tercih edilebilir.
  2. Fiber paletler pürüzsüz etki isteyenlerin gözdesi iken kum taşı ile yapılan taş duvarlar hareketli uygulamaları seçenlerin tercihi yönünde.
  3. Farklı duvar kağıtları üzerine de küçük ebatlarda duvar dekorlarını örneklerde görmek mümkün.
  4. Kesinlikle mobilyalarınıza, yer zemininize ya da tavan dekorunuza uygun bir duvar dekorasyonu yaptırmalısınız. Salonunuz ambiyansı dışında yaptırılan uygulamalar kötü görünüm dışında sizi de kasacaktır.
  5. Büyük bir duvara yapılacak olan duvar dekoru küçük yapıldığında ne kadar kötü görünürse küçük bir salona da yapılan koyu renk duvar dekoru mekanı o kadar kasar. Bu açıdan duvar dekorunda çok beğendiğiniz uygulamaları mutlaka ustaya danışarak yaptırmakta fayda vardır.
  6. Salon duvarında 3D duvar kağıtlarını tercih ederek mekanınıza hareket katabilirsiniz. Çok şık duran 3 boyutlu duvar kağıtları gerçek gibi durduğu için sizi ister deniz kenarına, isterseniz bol ağaçlı bir bahçeye isterseniz de şehir manzaralı yerlere alır götürür.
  7. Salonunuz için hangi duvar dekorunu yaptırırsanız yaptırın olmazsa olmaz aydınlatmaları kullanmayı unutmayın. Salonda dikkat çekmesi istenildiği için yaptırılan duvar dekoru led aydınlatmalar sayesinde duvar dekorasyonunuz ben buradayım der.
  2020 Duvar Boyası Fikirleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri