Ev Dekorasyonu

Modern Salon Dekorasyonu 2020

02.02.2020
805
Modern Salon Dekorasyonu 2020

Zaman ilerledikçe modern ev dekorasyonu çok popüler olmaya başladı. Özellikle yakın zaman içerisinde taşınmayı düşünüyorsanız mutlaka modern tasarımlı eşyaları tercih edebilirsiniz. Modern salon dekorasyonu 2020 sezonunda çok daha renkli parçalardan tercih ediliyor. Özellikle koyu renkli tek renk mobilyaları tercih edebilirsiniz. Özellikle yumuşak görünen koltuk modellerini tercih edebilirsiniz. Modern salonlar için mutlaka canlı renklerden oluşan tercih yapmalısınız. Günümüzde çoğu evde olduğu gibi salonunuz mutfağınız ile kesişiyorsa L koltuk modellerini tercih edebilirsiniz.

Modern Salon Dekorasyonları

Salonunuzu dekore derken duvar ve zeminin mobilyalar ile uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Dikkat çekici bir tasarım yapmak için kırmızı ve mat siyah rengi bir araya getirebilirsiniz. Mat siyah duvarlar ile birlikte zeminde açık ahşap parkeleri tercih etmek doğru bir seçim olacaktır. Modern salon dekorasyonu 2020 yılında biraz daha canlı renklerden oluşuyor. Krem rengi ile birlikte kırmızı rengi tercih edebilirsiniz. Zeminde de açık renkli beyaza yakın parke modellerini tercih ederek şık görünen bir eve sahip olabilirsiniz.

Daha sade ve minimalist düzene uygun bir ev dekore etmek istiyorsanız beyaz ve gri tonlarını tercih edebilirsiniz. Beyaz mobilyalar evinizi çok daha şık gösterecektir. Ayrıca gri renkli duvarlar ile birlikte beyaz mobilyalar çok uyumlu olacaktır. Evde küçük çocuk bulunmuyorsa beyaz, krem, kırık beyaz tonlarındaki mobilyaları tercih edebilirsiniz. Bu mobilyalar her alan için yeterince uygun olabilir. Koyu ya da dumanlı gri rengi küçük evleri biraz daha küçük gösterebilir. Bunun yerine daha açık tonlardaki grileri tercih etmelisiniz.

Modern Salon Dekorasyon Önerileri

Salonunuz metrekare açısından oldukça ufaksa yenilikçi tarzdaki mobilyaları tercih edebilirsiniz. Minimalist tasarımlara sahip ancak çok fonksiyonlu koltuk takımlarını tercih ederek evinizi çok daha şık bir hale getirebilirsiniz. Modern salon dekorasyonu 2020 sezonunda çok popüler olacak. Küçük alanları canlandırmak ve hareket katmak için canlı ve açık tondaki renkleri tercih etmelisiniz. Mavi, fıstık yeşili gibi tonlar salonunuzu olduğundan daha hareketli göstermenize yardımcı olacaktır. Bu koltuk modelleri ile birlikte renkli yastıkları da tercih edebilirsiniz.

  Albimo Koltuk Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri