Yandex
Ev Dekorasyonu

Modern Mutfak Dekorasyonları

22.09.2019
633
Modern Mutfak Dekorasyonları

Modern dekorasyon tarzları evinizi daha şık göstermek için kullanılabilir. Modern mutfak dekorasyonları mutfağınızın daha fonksiyonel olmasına da yardımcı olur. Mutfağınızın boyutlarına göre uygun bir renk ve tema belirlemeniz gerekiyor. Genellikle açık krem tonlarında renkler çok tercih ediliyor. Aydınlık duvar tonları ile birlikte doğal ahşap mobilyaları tercih edebilirsiniz. Özellikle açık renkli ahşap mobilyalar ile çok şık görünen bir mutfak tasarımı oluşturabilirsiniz. Mutfak tezgahında da koyu krem rengi mermer tezgah kullanmanızı tavsiye ediyorum.

2020 Modern Mutfak Modelleri

Yeni sezonda mutfağınızda doğal tonları tercih ederek çok daha şık görünen bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Beyaz tonları mutfağınızda sıkıcı görünebilir. Bu nedenle biraz daha krem rengine yakın ya da kırık beyaz tonlarını tercih edebilirsiniz. Kahverengi tonlarında fayanslarla birlikte kullanıldığında açık renkler göze daha hoş görünüyor. Modern mutfak dekorasyonları yaparken minimalist bir tarz belirleyebilirsiniz. Gereksiz eşyaları ortadan kaldırarak çok şık görünen dekorasyon stilleri oluşturabilirsiniz. Bu tür mutfaklarda gold detayları kullanırsanız çok şık duracaktır.

Modern mutfaklar renkli de olabilir. Yeşil ve mavinin açık tonları ile oldukça eğlenceli ve aydınlık görünen bir mutfak tasarlayabilirsiniz. Özellikle geniş mutfaklarda bu tonlar çok eğlenceli görünüyor. Gök mavisi tonları ile çok şık görünen mutfaklar tasarlayabilirsiniz. Mutfak tezgahını beyaz mermer tonlarında tercih ederek mutfağın biraz daha geniş görünmesini sağlayabilirsiniz. Mutfağınızı ahşap tonlarında tasarlayıp yemek masasının sandalyelerini yeşil tonda tercih edebilirsiniz. Salonla bitişik bir mutfağa sahipseniz aynı dekorasyon tarzını devam ettirerek modern ve bütün görünmesini sağlayabilirsiniz.

Modern Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Modern mutfaklar için koyu renkleri de kullanabilirsiniz. Gri, füme ve siyah tonlarını tercih ederek daha havalı bir mutfağa sahip olabilirsiniz. Mutfağınızın belli kısımlarında çiçek ya da baharatların taze hallerini bulundurarak ortama yeşillik katabilirsiniz. Modern mutfak dekorasyonları içerisinde stor perde modellerini kullanabilirsiniz. Üzerinde yeşil çiçekli baskılar bulunan beyaz stor perdeler ile çok şık görünen mutfak dekorasyonları yapabilirsiniz. Mutfağınızda metal tonlarını da tercih edebilirsiniz. Ankestre mutfaklarda da modern dekorasyon tarzını çok iyi yansıttığı için tercih ediliyor.

  Taç Mutfak Perdesi Modelleri 2020

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri