Yandex
Ev Dekorasyonu

Modern Ev Dekorasyonları

04.09.2019
267
Modern Ev Dekorasyonları

Özellikle büyük şehirde yaşayanlar evlerini dekore ederken daha az eşya ile daha çok alan yaratma ihtiyacı duyuyorlar. Modern ev dekorasyonları her ev için oldukça uygun bir tarzdır. Sakin ve sade görünümü ile evde kalabalık oluşturmadan dekore edebilmenize yardımcı olur. Modern bir dekorasyon için temelde beyaz ya da krem renge boyanmış duvarlara sahip olmanız gerekiyor. Ev genelinde farklı renkleri birbiri ile uydurarak modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Açık pastel tonlardaki duvarlar modern dekorasyon için idealdir.

Modern Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Yalnız başınıza yaşıyorsanız ya da yeni evliyseniz salonda gri renkleri tercih edebilirsiniz. Beyazın tonları ile uyumlu olan koyu gri renge sahip koltuk ve mobilyaları tercih edebilirsiniz. Modern ev dekorasyonları yaparken modern yumuşak çizgilere sahip mobilyalar tercih etmelisiniz. Kenarları yuvarlak bir şekilde kesilmiş olan yüksek minderli koltuk modellerini tercih edebilirsiniz. Büyük minderli pofuduk koltuklar evinizin dekorasyonu için uygundur. Ortama biraz daha arkadaş canlısı bir hava kazandırmak için turuncu renkli yastıkları tercih edebilirisiniz.

Biraz daha zengin gösteren bir dekorasyon yapmak istiyorsanız duvarda yeşil tonlarını tercih edebilirsiniz. İsterseniz tüm duvarda değil de bir duvarda bu rengi tercih edebilirsiniz. Bu duvarın göze hoş görünmesi için siyah ve gold rengi çerçeveleri duvara asabilirsiniz. Bir duvarı bu renge boyayacaksanız kalan duvarları koyu gri ya da füme siyahı tonlarında boyayabilirsiniz. Ya da daha hareketli bir görünüm için desenli gri duvar kağıdı modellerini tercih edebilirsiniz. Bu renkler ile açık krem renkli mobilyaları tercih edebilirsiniz.

Modern Ev Dekorasyon Önerileri

Açık renkte tercih ettiğiniz koltukları renkli minderlerle tamamlayabilirsiniz. Pas rengi aksesuarlar kullanarak ortama vintage bir hava kazandırabilirsiniz. Modern ev dekorasyonları içerisinde birden fazla stil bir arada kullanılabilir. Son dönemlerde metal çubuklarla oluşturulan aydınlatma sistemlerini tercih edebilirsiniz. Odanızın daha aydınlık görünmesini sağlayan bu sistem ile sakinliği koruyabilirsiniz. Yer döşemelerinde mutlaka daha açık tonlardaki renkleri tercih etmelisiniz. Bu sayede evinizi çok daha geniş gösterebilirsiniz. Özellikle modern dekore edilen evlerde açık renkli duvarlarla birlikte bu parkeler çok doğal duruyor.

  Rahatlığınız İçin Baba Koltuğu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri